31 Zarif Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri

İçindekiler
  1. Detaylarda Saklı Gizli Güzellik
  2. Pratik ve Samimi Yemek Odaları
  3. Sosyal Yönünüzü Yansıtan Seçimler

Ev dekorasyonu konusunda bu yıl, tasarımcıların özel ilgi gösterdikleri yemek odalarımız, evimizin en özel alanı olarak ele alınıyor. Kimi zaman misafirlerimizi ağırladığımız, kimi zamanda arkadaşlarımızla uzun uzun sohbetlerimizin geçtiği ve en çokta sıcak aile yemeklerimizle şenlenen yemek odalarımız için birbirinden şık tasarımlar mevcut. Salonumuzun bir parçası olarak kullanılan yemek odalarımızın dekorasyonunda önceliği oturma grubumuza verip bu alanı sonraya bırakabiliyoruz.

Oysaki oturma grubumuza uyum sağlanması istenirken, dekorasyonunda yemek odası bölümü tamamen özel ilgi isteyen, sona bırakılmayacak kadar önemli detayları olan evimizin en değerli bölümüdür diyor iç mimarlar. Bu bölümde yemek masasından sandalyelere ve konsola, çeşitli dekoratif aksesuarlardan duvar süslerine, aydınlatmadan yer döşemesine kadar her detayın düşünülmesi gerekiyor. Yeni ev döşeyecekler ve mevcut yemek odalarını değiştirmek, yenilemek isteyenler için farklı tarzlarda 31 zarif yemek odası dekorasyon fikirleri ile sizlere ilham verecek tasarımları bir araya getirdik.

Detaylarda Saklı Gizli Güzellik

Yemek Odası Dekorasyon Fikirleri

Tasarımcıların ferah ve şık bir atmosfer oluşturmak istediklerinde en çok tercih ettikleri cam masa, beyaz tonlarla iç içe geçerek adeta modern bir atmosfer oluşturuyor.

Pratik ve Samimi Yemek Odaları

Mobilya tasarımı ve etrafındaki aksesuarların kesinlikle bir dili vardır. Samimi doğal ve neşeli odalar evinizde her an sizinle iç içedir.

Sosyal Yönünüzü Yansıtan Seçimler

Siz paylaşmayı seviyor ve kuralların dışında kendinize özgümü yaşıyorsunuz? Öyleyse tasarımcıların “sosyal odalar” ismini verdikleri bu yemek odası, sizler için öneriliyor.

Seçimlerimiz gerçekten de iç dünyamızı yansıtıyor. Bazen ihtiyacımız olan sıcaklığı, samimiyeti taşıyoruz evlerimize bazen de rahatlık arayışımızı. Kimi zaman dostlarımızla anlam kazanıyor evlerimiz ve en çok ta yemek odalarımız. Ailemizle olan ya da yalnız yaşıyorsak bireysel mutluluğumuz mutlaka evimizle bağlantılı oluyor. Her evin bir kimliği vardır. Zamanla ve yaşandıkça sizi yansıtır. Üzgün olduğunuzda sizi saracak sıcaklıkta bir köşeniz olmalı. Mutlu olduğunuzda kahkahaların yankılandığı yemek odalarınız olmalı.

Orada sergilenen objeler, tüm dekoratif malzemeler size bir şey anlatır. Evinizi yeni döşeyecekler için hazırladığımız trend modeller sizin de katkılarınızla evinize uyarlanabilir. İç mimar desteği ile daha doğru seçimler yapacağınıza inanıyorsanız mutlaka sizin ve evinizi paylaştığınız kişilerin ortak zevkleri, tarzları ve hayalleri harmanlanarak ortaya içinize sinen bir yemek odası çıkacaktır. Yukarıdaki yemek odası modelleri size ilham verecektir. Mutlaka kendinize uygun olanı seçerek onun üzerine odaklanmanızı tavsiye ederiz.