Bizimle iletişime geçin

Mobilya

Birbirinden Farklı 39 Ferforje Sehpa Modelleri

blank

Ferforjelere balkon ve merdiven korkulukları gibi çeşitli alanlarda sıkça rastlamak taydık. Önceden ev dekorasyonunda kullanılmış olan ferforjeler, hayatımıza tekrardan girmiştir ve çeşitli alanlarda sıkça karşımıza çıkmaktadır. Ferforje tasarımları son zamanlarda dekorasyon alanında oldukça sık kullanılmaktadır. Sehpa modelleri, kare, yuvarlak veya desenli camlar ile işlendiğinde ortaya çok başarılı bir görüntü ortaya çıkıyor. Normalde kullandığımız sehpa çeşitlerinin ferforjeden yapılmış çeşitleri bulunmaktadır. Zigon veya orta sehpanızı, ferforje sehpa modelleri ile değiştirerek evinizi daha şık bir hale getirebilirsiniz. Bu tarzda birçok sehpa modeli bulunduğu için kendi tarzınıza uygun bir sehpayı kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca ferforje tasarımları oldukça dayanıklı olduklarından, uzun kullanım ömrüne sahip eşyalardır.

Cam Yemek Masaları

Ferforje Sehpa Modelleri

Cam yüzeye sahip geniş bir ferforje sehpa alırsanız, yemek masası olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siyah renkten yana tercihinizi kullanırsanız klasik bir görünüme sahip, şık bir yemek alanı yaratabilirsiniz.

Lacivert Rengin Çarpıcılığı

Ferforje Sehpa Modelleri

Evinizin herhangi bir alanında lacivert renge sahip ferforje sehpa kullanırsanız çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz! Ayrıca bu sayede sehpayı kullandığınız alan sıradanlıktan uzak bir dekorasyon tarzına sahip olacaktır.

 

Ferforje sehpa modelleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu yüzden kendi tarzınıza uygun ferforje sehpa modeli bulmanız kolaydır. Bu sehpa modelleri fazlasıyla dayanıklı olduğu için son zamanlarda sıkça tercih edilmeye başlamıştır.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Nehir atacan

    at

    Özellikle demir olan masa harika

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir