Bizimle iletişime geçin

En İyileri

Ahşap Kasalarla Dekorasyon Fikirleri

blank

Kendin yap tasarımları açısından bakıldığı zaman elinizin altındaki her türlü ürünün birbirinden farklı sonuçlarla dekoratif tasarıma dönüşebilme olanağı bulunmaktadır. Özellikle de ahşap kasalarla son dönemlerde birbirinden farklı tasarım fikirleri ortaya çıkmaktadır. Hem pratik hem de şık bir oluşumla şekil alan ahşap kasa tasarım etkileşimlerinde, sizler detaycı ilerlediğini müddetçe birbirinden farklı ahşap kasa modeline rahatlıkla erişebilirsiniz. Üstelik mali açıdan da çok fazla zahmet altına sokmayacak olan bu kasa modelleri hakkında bizler de sizin için fikirler sunarak ilerlemek istiyoruz. Bu sayede daha net bir dekorasyon ortamı oluşturabilir, evinizdeki ruhsuz ortamı olabildiğince muazzam bir etkileşimle şekillendirebilirsiniz.

1. Ahşap kasalardan raflı sisteme geçiş

blank

Elinizin altında bulunan 8 ile 10 arasındaki ahşap kasanın birbirine monte edilmesi ile birlikte harika bir rafa sahip olabilirsiniz. Sadece biraz marangozluk ve el becerisi olan herkesin bu tarz kasalar ile sonuca erişme durumu mümkün olacaktır.

2. Çocuk odalarına rengarenk raflar kazandırın

blank

Birkaç adet ahşap kasanın birleşimi ile çocuklarınızın odalarını daha kullanışlı ve çok daha sevimli bir hale dönüştürebilirsiniz.  Üstelik her kasayı da onların hoşuna gidecek renklerle boyayarak değerlendirmeniz mümkündür.

3. Bahçe dekorasyonunda vazgeçilmez ahşap kasalar

blank

Bahçe dekorasyon aşamalarında ahşap kasalar olmazsa olmaz. Özellikle de çiçek saksıları ile eş değer bir şekilde ahşap kasaları bahçelerinizin tasarımlarında değerlendirip uygulayabilirsiniz.

4. Ahşap kasalarla ıvır zıvır sandıkları

blank

Evinizde kitap, yastık ve daha pek çok yer bulamayan eşya için elinizin altında bulunduracağınız özel bir sandık tasarımı yapabilirsiniz. Üstelik bunun için tek bir kasa bile işinizi görebilir.

5. Kasalardan askılı raf

blank

İlk bakışta sağlam durmuyor izlenimi veriyor olsa da, ahşap kasaları iple dolayarak duvara monte ettiğiniz zaman, evinizin özellikle de antre bölümleri için çok şık bir raf izlenimi sunabilirsiniz.

6. Harika bir raf sistemi sadece bir gününüzü alabilir

blank

Her evin en fazla ihtiyaç duyduğu şey raftır. Ne kadar raf olursa o kadar sağlam sonuçlar alabileceğimizi de rahatlıkla söyleyebiliriz. İşte bu sebepten dolayı da ahşap kasalarla sıkı bir raf ünitesi oluşturabilir, dergi vb türden eşyalarınızı da estetik görünümlü raflarınıza monte edebilirsiniz.

7. Banyo havluları için özel raflar

blank

Ahşap kasalarınızı banyo dekorasyonu içinde özel tasarımlarla değerlendirme şansı bulabilirsiniz. Üstelik beyaz krem tonlarla banyonuzun havasına uygun bir ortam da elde edebilirsiniz.

8. Evin boş duvarlarını ahşap kasalarla doldurabilirsiniz.

blank

Ahşap kasa dekorasyonlarının ev içerisinde o kadar zengin aşamaları bulunmaktadır. İkili bir ahşap kasa sistemi sayesinde sizler sıkıntısız bir şekilde evinizin genel yapısını güçlü hale getirebilirsiniz.

9. Çalışma masalarınızı ahşap kasalarla oluşturma fikrine ne dersiniz?

blank

Gerçekten de ilk bakışta çok zor bir fikir gibi gelse de, ortaya çıkan sonuç sizlere ‘’iyi ki yapmışım’’ dedirtecek cinsten olacak. Bu sebepten de mutlaka iyi bir çalışma masası etkileşimine erişmeyi denemelisiniz.

10. Küçük zigon sehpaları ahşap kasalarla yapın

blank

Zigon sehpa oluşumlarını ahşap kasalarla gerçekleştirebilir, ortaya gerçekten de şık etkileşimler çıkarabilirsiniz.

11. Evin her köşesinde uyumluluk sağlar

blank

Dekorasyon fikirleri açısından ahşap kasalar ile evin her bir köşesine gerçekten de nitelikli bir uyumluluk etkileşimi kurabilir, kendin yap tasarımlarında ahşap kasaları verimli değerlendirebilirsiniz.

12. Kapı girişlerine ayakkabılık

blank

Ahşap kasaların en az üç tanesini yan yana yerleştirerek ortaya oldukça renkli bir ayakkabı sistemi çıkartabilirsiniz.

13. Salonların en özel sehpası

blank

Sehpa konusunda çok da fazla para dökmeye gerek yok, dayanıklı bir ahşap kasa ile ortaya gerçekten de sıkı bir sehpa tasarımı oluşturabilirsiniz.

14. Elinizin altında özel kitaplık köşeleri

blank

Son olarak sizler için ahşap kasalar ile özel kitaplık köşeleri oluşturabileceğinizi de belirtmek isteriz.

Şunu da kesinlikle unutmamak gerekir ki, kendin yap tasarımlarında ahşap kasa dekorasyonları sayesinde güzel sonuçlara rahatlıkla erişmeniz mümkün olacaktır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir