Bizimle iletişime geçin

Blog

Aklınızı Alacak 16 Akıllı Gizli Saklanma Yerleri

blank

Modern hayatın kaygılar bizi oyuncak gibi eline almış ve evdeki değerleri kaybetmekten korkuyoruz. Ancak, bazen bizlerde değerli eşyalarımızı ve paramızı evimizde tutmak istiyoruz. Yani biz de kendimizi en az dikkat çekici yerlere koyuyoruz. Bu yüzden biz de size akıllarınızda kalacak kullanışlı ipuçları sunuyoruz ki değerli eşyalarınızı buralarda saklayabilirsiniz. Bu yüzden biz size bu 16 akıllıca tasarlanmış fikirleri sunuyoruz.

Dolapların altındaki gizli saklama yerleri

Eğer iki kere düşünecek olursanız mutfağınızdaki dolapların altında kullanılmayan alanlar olduğunu göreceksiniz ve ya herhangi bir mobilyanın altında. Bu yerler aslında bazı şeyleri saklamak için gerçekten güzel yerler. Aynı zamanda bunlar bir ahşap parçası ile kapatılarak mobilyanızın dekorunu da bozmayacaktır.

blank

Banyo çinileri saklama yerleri

Belki bu fikir herkes için işlemeyebilir fakat sizin bunu yapmak için bir mühendis olmanız gerekiyor. Ancak kabul edin ki bu çok iyi bir saklama yeri. Eğer banyonuzu yeniliyorsanız kesinlikle bu fikri bir gözden geçirin.

blank

Merdivenlerin altında bir gizli geçit

blank

Sahte bir çekmece altlığı yapın

İşte başka bir harika fikir. Sahte bir çekmece altlığı yapabilirsiniz. Bu ayrıca çok basit ve yorucu bir iş olmamakla beraber size özel eşyalarınızı burada saklayabilirsiniz. Hemen alttaki örneğe bir bakın ve şaşırmaya hazır olun.

blank

Kapınızdaki delikte gizli bir saklama alanı

Herhangi bir ahşap kapınızda bir delik açmayı düşündünüz mü? Bu çok akıllıca ve bu fikri dönüştürmek gerçekten sinirlerinizi alacak. Hemen aşağıda birikimlerinizi nasıl saklayabileceğinizi bulacaksınız.

blank

Anahtarlarınızı kuş evinde tutun

blank

Kendin Yap İle kolay güvenlik

blank

Gizli duvar saati yeri

blank

Ve biraz daha saklama yeri

blank

Kitaplık gizli saklama yeri

blank

Değerli eşyalarınızı saklamak için akıllı yapışkan not deliği

Hiç böyle bir şey gördünüz mü? Bu yapışkan notlar daha çok bir şeyleri gizlemek yerine bizlere yapacağımız işleri göstermektedir. Fakat bu masum görüntüyü kendi lehinizde kullanabilir ve onları eşyalarınızı saklayacak gizli bir nesneye dönüştürebilirsiniz.

blank

Küvet altı depolama alanı

blank

Saklama yeri olan yastık

blank

Yerde gizli saklama yeri

blank

Akıllıca mayonez saklama yeri

Buzdolabı aynı zamanda harika bir saklama yeri. Şişenin boş olduğuna emin olduktan sonra birikimlerinizi burada saklayabilirsiniz. Bunlar orada donacaklardır ama istediğiniz kadar bunları orada saklayabilirsiniz.

blank

Evin dışında anahtar saklama yeri

blank

Evet, bu gizli saklama yerlerini nasıl buldunuz? Biz bu fikirleri size ilham olsun diye bir araya getirdik. Bu yüzden fikirlerinizi aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederiz ve aynı zamanda sitemizin içerikleri ile güncel kalmayı da unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir