Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
  • Anasayfa
  • Blog
  • Aklınızı Alacak 16 Akıllı Gizli Saklanma Yerleri

Aklınızı Alacak 16 Akıllı Gizli Saklanma Yerleri

Modern hayatın kaygılar bizi oyuncak gibi eline almış ve evdeki değerleri kaybetmekten korkuyoruz. Ancak, bazen bizlerde değerli eşyalarımızı ve paramızı evimizde tutmak istiyoruz. Yani biz de kendimizi en az dikkat çekici yerlere koyuyoruz. Bu yüzden biz de size akıllarınızda kalacak kullanışlı ipuçları sunuyoruz ki değerli eşyalarınızı buralarda saklayabilirsiniz. Bu yüzden biz size bu 16 akıllıca tasarlanmış fikirleri sunuyoruz.

Dolapların altındaki gizli saklama yerleri

Eğer iki kere düşünecek olursanız mutfağınızdaki dolapların altında kullanılmayan alanlar olduğunu göreceksiniz ve ya herhangi bir mobilyanın altında. Bu yerler aslında bazı şeyleri saklamak için gerçekten güzel yerler. Aynı zamanda bunlar bir ahşap parçası ile kapatılarak mobilyanızın dekorunu da bozmayacaktır.

Banyo çinileri saklama yerleri

Belki bu fikir herkes için işlemeyebilir fakat sizin bunu yapmak için bir mühendis olmanız gerekiyor. Ancak kabul edin ki bu çok iyi bir saklama yeri. Eğer banyonuzu yeniliyorsanız kesinlikle bu fikri bir gözden geçirin.

Merdivenlerin altında bir gizli geçit

Sahte bir çekmece altlığı yapın

İşte başka bir harika fikir. Sahte bir çekmece altlığı yapabilirsiniz. Bu ayrıca çok basit ve yorucu bir iş olmamakla beraber size özel eşyalarınızı burada saklayabilirsiniz. Hemen alttaki örneğe bir bakın ve şaşırmaya hazır olun.

geri1 of 6
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ilginizi çekecek konular
Yorum Yap

Bir Cevap Yazın

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.