Aklınızı Alacak 16 Akıllı Gizli Saklanma Yerleri

Modern hayatın kaygılar bizi oyuncak gibi eline almış ve evdeki değerleri kaybetmekten korkuyoruz. Ancak, bazen bizlerde değerli eşyalarımızı ve paramızı evimizde tutmak istiyoruz. Yani biz de kendimizi en az dikkat çekici yerlere koyuyoruz. Bu yüzden biz de size akıllarınızda kalacak kullanışlı ipuçları sunuyoruz ki değerli eşyalarınızı buralarda saklayabilirsiniz. Bu yüzden biz size bu 16 akıllıca tasarlanmış fikirleri sunuyoruz.

Dolapların altındaki gizli saklama yerleri

Eğer iki kere düşünecek olursanız mutfağınızdaki dolapların altında kullanılmayan alanlar olduğunu göreceksiniz ve ya herhangi bir mobilyanın altında. Bu yerler aslında bazı şeyleri saklamak için gerçekten güzel yerler. Aynı zamanda bunlar bir ahşap parçası ile kapatılarak mobilyanızın dekorunu da bozmayacaktır.

Banyo çinileri saklama yerleri

Belki bu fikir herkes için işlemeyebilir fakat sizin bunu yapmak için bir mühendis olmanız gerekiyor. Ancak kabul edin ki bu çok iyi bir saklama yeri. Eğer banyonuzu yeniliyorsanız kesinlikle bu fikri bir gözden geçirin.

Merdivenlerin altında bir gizli geçit

Sahte bir çekmece altlığı yapın

İşte başka bir harika fikir. Sahte bir çekmece altlığı yapabilirsiniz. Bu ayrıca çok basit ve yorucu bir iş olmamakla beraber size özel eşyalarınızı burada saklayabilirsiniz. Hemen alttaki örneğe bir bakın ve şaşırmaya hazır olun.

Kapınızdaki delikte gizli bir saklama alanı

Herhangi bir ahşap kapınızda bir delik açmayı düşündünüz mü? Bu çok akıllıca ve bu fikri dönüştürmek gerçekten sinirlerinizi alacak. Hemen aşağıda birikimlerinizi nasıl saklayabileceğinizi bulacaksınız.

Anahtarlarınızı kuş evinde tutun

Kendin Yap İle kolay güvenlik

Gizli duvar saati yeri

Ve biraz daha saklama yeri

Kitaplık gizli saklama yeri

Değerli eşyalarınızı saklamak için akıllı yapışkan not deliği

Hiç böyle bir şey gördünüz mü? Bu yapışkan notlar daha çok bir şeyleri gizlemek yerine bizlere yapacağımız işleri göstermektedir. Fakat bu masum görüntüyü kendi lehinizde kullanabilir ve onları eşyalarınızı saklayacak gizli bir nesneye dönüştürebilirsiniz.

Küvet altı depolama alanı

Saklama yeri olan yastık

Yerde gizli saklama yeri

Akıllıca mayonez saklama yeri

Buzdolabı aynı zamanda harika bir saklama yeri. Şişenin boş olduğuna emin olduktan sonra birikimlerinizi burada saklayabilirsiniz. Bunlar orada donacaklardır ama istediğiniz kadar bunları orada saklayabilirsiniz.

Evin dışında anahtar saklama yeri

Evet, bu gizli saklama yerlerini nasıl buldunuz? Biz bu fikirleri size ilham olsun diye bir araya getirdik. Bu yüzden fikirlerinizi aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederiz ve aynı zamanda sitemizin içerikleri ile güncel kalmayı da unutmayın.