Anne Yanı Beşik Modelleri

Yeni doğmuş bebeklerin nerede yatırılması gerektiği konusu anne babaların önündeki en önemli sorunlardan biridir. Bebeği ayrı bir yatakta ve odada yatırmak ebeveynleri huzursuz etmektedir. Ancak kendi yataklarında yatırmak ise bebeğe zarar verme riski taşıdığı için çok da cazip bir seçenek değildir. Böylesine bir ikilemde kalan anne babaların yardımına son yıllarda piyasaya çıkan ve oldukça büyük rağbet gören anne yanı karyolalar koşmaktadır.

Bu beşikler yatağın yanına konabilen eklentiler şeklinde olduğundan bebek sanki anneyle birlikte uyuyormuş hissi vermektedirler. Sizde gece boyunca bebeğinizle olan temasınızı kaybetmek istemiyorsanız neredeyse tüm yataklara kolay bir şekilde monte edilebilen anne yanı karyolalardan satın almayı düşünebilirsiniz. Bu karyolaların ön panelleri ve tekerlekleri ayrı satılabilmekte, bu sayede karyolaları başka şekillerde de kullanabilme imkanı ortaya çıkmaktadır. Birçok uzman tarafından en ideal bebek karyolası olarak gösterilen anne yanı karyolalar sizin de ilginizi çekiyorsa paylaştığımız fotoğrafları inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Anne Yanı Karyola Modelleri

Yeni anne baba olmuş bireyler için en pratik ürünlerden biri olan anne yanı karyolalar sizin hayatınızı da son derece kolaylaştırabilir. Bebeğinizin güven içinde ve konforlu bir şekilde uyuduğunu bilmek size rahat bir nefes aldıracaktır.