Birbirinden Sevimli Kendin Yap Yastık Modelleri

Yastıkları sadece yaslanmak için kullandığınız eşyalar olarak algılıyorsanız büyük bir yanılgı içindesiniz. Aslında yastıklar işlevsel oldukları kadar son derece dekoratif aksesuarlar da olabiliyor. Sadece yastık modellerinizi değiştirerek bile evinizde tamamen farklı bir hava yaratmanız mümkün olabilir. Son yıllarda birbirinden güzel ve değişik yastık dekorları her yerde karşımıza çıkmakta. Eğer el becerinize güveniyorsanız sizler için hazırladığımız galeriden zevkinize uygun bir yastık tasarımı seçebilir ve bu sayede ev dekorasyonunuzda umduğunuzdan daha büyük değişiklikler meydana getirebilirsiniz. Beğendiğiniz kumaş parçaları, biraz tül, keçe, kalıp çizmek için kağıt ve kalem ve birazda elyafla sizde ortaya muhteşem sonuçlar çıkarmayı başarabilirsiniz.

1-Yastıklarla Evinizi Renklendirin

birbirinden-sevimli-yastik-dekorasyonu-1

Evinizin sürekli aynı görünmesinden sıkıldıysanız ve dekorasyonda yenilikler yapmak istiyorsanız ancak bütçeniz mobilyalarınızı değiştirmenize elvermiyorsa sizde küçük değişikliklerle büyük farklılıklar yaratabilirsiniz. Kendi ellerinizle yapacağınız yastık dekorlarıyla harikalar yaratabilirsiniz. Biraz dikiş beceriniz varsa sizde böylesi yastıkları hazırlayabilir ve bu yastıkları evinizin istediğiniz odasında kullanarak arzu ettiğiniz değişikliği yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Birbirinden güzel yastık dekorları arasından seçim yapmakta zorlandığınıza eminiz. O yüzden hiç düşünmeden bir model seçin ve hemen yapmaya başlayın. Eminiz ki bu yastıkları kullanmaktan uzun yıllar vazgeçemeyeceksiniz.