Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Birbirinden Şık Ve Modern Origami Mobilya Örnekleri

02.04.2018
3.723
Birbirinden Şık Ve Modern Origami Mobilya Örnekleri

Origami kağıt katlama sanatı olarak bilinse de son yıllarda mimaride ve dekorasyon alanlarında sıklıkla bu sözcüğe rastlamak mümkün oluyor. En güzel origami örneği tasarımlar mobilyalarda uygulandığında ise birbirinden şık ve modern olan mobilyalar oluşuyor. Origami mobilya örnekleri şık ve estetik bir görüntü oluşturmanın yanı sıra oldukça konforlu mekanların oluşumunu da desteklemektedir. Bu mobilya örneklerinde kullanım kolaylığının ön plana çıktığı ve kullanıcı için farklı alternatif üretmenin de yoğunlukta olduğu görülüyor. Modern bir yaşamın konfor ve pratik kullanım üzerine kurulu olduğu düşünüldüğünde ise bu mobilyaların modern yaşam tarzını büyük ölçüde desteklediği de gözler önüne serilmiş oluyor.

Düzgün Bir Kapı Estetik Prizma İlişkisi

Oldukça düzgün bir kapı görüntüsünün oldukça şık bir prizma objeye dönüştüğüne şahitlik etmek mümkün.

Çok Amaçlı Bir Platformda Çeşitli Mobilyalar Gizli

Düz bir platformun bazen bir çalışma alanına, bazen bir dinlenme alanına bazen de kitap okuma alanına dönüşmesi oldukça muhteşem bir uygulama oluyor.

Görüntüsü İle Şık Bir Kalemlik

Ahşap bir üçgen prizmanın oldukça estetik bir kalemlik ve görsel objeye dönüşmesi ile masanın düzeni çok daha farklı bir boyut kazanıyor.

Ahşap Tasarımı İle Dikkat Çeken Masa Lambası

Modern ve oldukça konforlu mekanların oluşumunda yer alacak masa lambası hem çalışma masasına uygun hem de gece lambası olarak şık bir kullanım fırsatı sunuyor.

Duvarda Yarım Daire Estetik Bir Obje

Oldukça şık bir estetiğe sahip olan yarım daire obje oldukça kullanışlı bir kitaplık olarak konforu ve şıklığın çizgisini bir arada sunuyor.

geri1 of 4
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image