Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Duvar Saati Çeşitleri

16.03.2018
1.533
Duvar Saati Çeşitleri

Duvar saatleri hayatımızda çok uzun zamandan beri bulunmakta. Herkesin evinde veya iş yerinde bir duvar saati mutlaka bulunur. Bu duvar saatleri insanlara saati yani zamanı belirterek çok üstün bir görev üstlenmiş olmalarının yanında dekoratif ürünlerde olabiliyorlar. Boş bir duvarı süslemek için en uygun şey duvar saatidir. Duvar renginiz ile uyumlu bir duvar saati odanızın havası değiştirebilir. Duvar saatleri bir çok farklı tarzda ve boyutta olabilir. Bu tamamen sizin zevk ve isteklerinize kalmış durumda. Duvar saatini duvar renginiz ile uyumlu bir renk seçmeniz duvardaki boşluğu doldurabileceği gibi hoş bir görünüme de sahip olmasına neden olacaktır. Duvar saatleri modelleri, renkleri ve yapılış malzemeleri olarak üç gruba ayırabileceğimiz gibi dijital ve analog saat olarak iki farklı seçenek ile saat seçimi sağlayabilirsiniz.

Analog Duvar Saatleri

Analog Duvar Saatleri

Saatler arasında analog saatler eski tarz çalışma prensibi ile en çok dikkat çeken ve göze hoş gelen dekoratif saatlerdir. Ülkemizde en çok tercih edilen saat türleri arasında yer alan analog saatler ile duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Analog saatlerin çalışma prensibi akrep ve yelkovanın gösterdiği değerler ile zamanın belirlenmesidir. Analog saatler ile duvarlarını süsleyebilirsiniz. Farklı model ve renklerde analog saatler arasında odanıza ve duvarınıza en uygun analog saati seçerek hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Dijital Duvar Saatleri

Dijital Duvar Saatleri

Analog saatlerin aksine gelişen teknoloji ile duvarlarınızı dijital saatler ile süsleyebilirsiniz. Dijital saatler gösterim ekranı dijital olan saatlerdir. Saatleri dijital rakamlarla göstererek kullanışlı bir yapıya sahiptir. Farklı oran ve model seçenekleri bulunan dijital saatler günümüzde bir çok ofiste tercih edilen saat türüdür. Uzaktan net anlaşılabilmesi dijital saatlerin seçim nedenleri arasındadır. Dijital saatler pil kullanımı bakımından analog saatlere oranla daha tasarrufludur. Dijital saatlerin internet üzerinden kendini ayarlayan modelleri de bulunmaktadır. Dijital saatler ile duvarlarınızı boş ve sade olmaktan çıkartabilir, dikkat çeken bir duvar haline getirebilirsiniz.

Duvar saatleri modelleri çok farklılık göstermekte. Tahta malzeme ile yapılmış duvar saatleri olabileceği gibi metal yada çok farklı bir malzemeden de elde edilmiş bir saat tercih edebilirsiniz. 3D duvar saatleri yani üç boyutlu görünüme sahip saatlerle de duvarlarınızı süsleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image