Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Duvara Monte Edilebilen En Kullanışlı Masa Modelleri

03.02.2017
20.352
Duvara Monte Edilebilen En Kullanışlı Masa Modelleri

Birçok mekan içerisinde yemek, çalışma ve farklı işlevlerde kullanılmakta olan masalar için alan yaratmak bazen zor olabilir. Özellikle küçük mekanlar için daha fonksiyonel özellik gösterecek masa türleri kullanım açısından o mekanlar için en uygun tercihlerdir. Alandan kazanç sağlayan ve duvara monte edilebilen masa modelleri, kullanışlılığı ve pratikliliği ile çok fayda sağlar. Duvara monte edilebilen masalar, birçok duvar yüzeyine uygun şekilde tasarlanıp üretilebilir. Özellikle kullanılmadığı zaman katlanabilen masalar çok kullanışlı sayılır.

Katlanabilen masalar için verilen bu örnekleri inceleyebilir ve dilediğiniz mekan içerisinde kullanabilirsiniz. Örnekleri değiştirerek ve geliştirerek de uygulamalarını gerçekleştirmeniz elbette mümkün. Birçok mobilya firması da tasarımları içerisinde bu tarz ürünlere artık daha fazla yer veriyor. Pratik kullanımlar sağlaması açısından daha fazla tercih edilmeye başlandı. Duvara monte edilebilmesinin kolay olması sayesinde de hazır almak yerine kendi masasını tasarlayan birçok birey bulunuyor. Basit malzemeler ve yaratıcılık devreye girdiği zaman, herkes kolayca masa tasarımını gerçekleştirip duvara monte edebilecektir. Farklı ergonomik tasarımlar ile yetişkinler ve çocuklar için de ayarlanabilir.

1. Hem Raf Hem De Masa İşlevi

Açık olduğunda size çalışma masası olacak, katlandığında ise duvardaki bir raf işlevini görecek bu fonksiyonel masa türü çalışma alanları için ideal.

2. Atölyeler İçin Kullanışlı Bir Masa Modeli

Boyama ya da marangoz işleri ile ilgilenenler için malzemelerini koyabileceği bir raf ile bağlantılı olan bu masa modeli çalışma alanları için çok iyi bir model.

3. Ferah ve Aydınlık Bir Alanı Tercih Edin

Eğer çalışma masası olarak kullanılacak bir ürün düşünülüyorsa, mutlaka pencere yakınındaki bir duvar yüzeyi tercih edilmelidir. Daha aydınlık ve keyifli bir çalışma alanı oluşacaktır.

4. Hazır Ürün Almak İstemeyenler İçin

Hafif ahşap malzeme ve gerekli diğer aletler ile kendi masanızı tasarlayarak kolaylıkla duvara montajını da gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz işin içerisine daha fazla tasarım katmak amacıyla farklı malzemeler de ekleyebilirsiniz.

geri1 of 7
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image