En Çok Beğenilmiş 15 Mutfak Lavaboları

Düz beyaz ve modası geçmiş lavabolardan sıkıldınız mı? Biz sizin işin en popüler ve tercih edilen lavabo tasarımlarını bir araya topladık. Bunların sadece tasarımı değil aynı zamanda fonksiyonları için derledik.

Çiftlik Evi Lavabosu

En güzel modellerden biri olan bu lavabo aynı zamanda örtü lavabosu olarak da geçiyor. Bu şık lavabo tasarımı ahşap dolaplarla ve granit üst raf ile güzel bir uyum içerisinde. Paslanmaz çelik olan aksam buna yakışacaktır. Taze ve temiz bir görünüm elde edeceksiniz.

Hazırlık ve Eğlence Lavabosu

 

Mutfağınızda kullandığınız lavabo haricindeki küçük ve ayrı bir lavabo siz burada iş yaparken size çok olanak sağlayacaktır. Eğer ana lavabonuz bulaşıklar ile doluyken veya burayı biri kullanıyorken hemen siz de bu küçük lavaboda rahatça ellerinizi yıkayabilirsiniz.

Oluk Lavabolar

Eğer partnerinizle birlikte yemek yapmayı hobi olarak seviyorsanız iki kişinin aynı anda mutfakta çalışması oldukça zordur. Fakat bir oluk lavabo eklemek bu sorununuza çözüm olabilir. Uzun tasarımı ve birkaç lavabo olması sizin için daha kullanışlı olabilir. Mutfağınızda partnerinizle rahatlıkla yemek yapabilir ve ayrı lavaboları ile kollarınız birbirine çarpmadan yemek yapabilirsiniz.