Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

En Popüler 10 Tezgah Malzemesi

28.01.2015
148.837
En Popüler 10 Tezgah Malzemesi

Mutfak, evin oldukça kritik bir bölümüdür. Mutfağın görünüşünde büyük bir rol oynayan materyal ise mutfak tezgahıdır – hangi materyalden yapıldığı, nasıl göründüğü ve bir tezgah hakkında aklınıza gelebilecek her konuda önemlidir mutfak tezgahı.

mutfak-tezgahlari

Granit bugünlerde lüks mutfaklardaki en popüler seçeneklerden biri olsa da, tezgahınız için kullanabileceğiniz birçok materyal mevcut ve biz size granit dışında kullanılan diğer popüler materyallerden de bahsedeceğiz.

mutfak-tezgahlari-modelleri

İşte şimdi en popüler 10 mutfak tezgahı malzemesini sıralıyoruz. Umuyoruz ki fotoğrafları ilham verici, bilgileri ise kullanışlı bulursunuz.

Beton Mutfak Tezgahları

en-populer-10-tezgah-malzemesi

en-populer-10-tezgah-malzemesi-1

en-populer-10-tezgah-malzemesi-2

Geçen birkaç yılda betonun evde kullanımı için birçok yol bulundu ve mutfak tezgahı olarak kullanımı da bunlardan biri. Beton mutfak tezgahları oldukça sağlam ve ısıya dayanıklıdır. İstenilen şekle, renge ve dokuya da girebilirler –ki bu da bir ekstra tabi. Beton mutfak tezgahları oldukça ağırdır bu yüzden dolaplardan gelecek iyi bir desteğe ihtiyaçları vardır; ayrıca limon suyu gibi asidik materyaller yüzünden iz kalabilir ya da zarar görebilirler.

Kuvars Mutfak Tezgahları

en-populer-10-tezgah-malzemesi-3

en-populer-10-tezgah-malzemesi-4

Granit mutfak tezgahlarının en iyi alternatiflerinden biri de fabrikada işlenmiş kuvars tezgahlardır. Görünüş olarak benzerler, sağlam ve oldukça dayanıklı oldukları gibi mutfakta çok şık dururlar. Kuvarsın sağlam, uzun ömürlü yapısına artı olarak, parlak yüzeyi sabun ile kolayca temizlenebilir. Ekstra: Kuvars oldukça az bakım gerektirir.

geri1 of 9
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image