Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Eski Kotları Değerlendirme Yöntemi: Kot Çantalar

15.01.2016
30.950
Eski Kotları Değerlendirme Yöntemi: Kot Çantalar

Aksesuar kullanmaktan hoşlanıyorsanız ve bu aksesuarları kendiniz yapmaktan zevk alıyorsanız sizlerle paylaşacağımız kot çanta modellerine bayılacaksınız. Elinizin altında bulabileceğiniz malzemelerden biraz zahmet çekerek hazırlayacağınız bu modellerle arkadaşlarınızı kıskandırmayı başarabilirsiniz.

1-Kot Pantolondan Çanta Modeli

eski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-1

Artık giymek istemediğiniz bir kot pantolonunuz varsa çanta modeli için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Öncelikle pantolonun ağ kısmını keserek işe başlamalısınız. Daha sonra da iki paçayı da aynı boyda kesmelisiniz. Çantanızın alt kısmını ve saplarını oluşturmak içinde beğendiğiniz bir kumaşı kullanabilirsiniz. Sonuç olarak ortaya tatil günlerinizde rahatlıkla kolunuza takıp dolaşabileceğiniz bir çanta çıkarmış olacaksınız.

2-Hello Kitty Kot Çanta

eski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-2

HelloKitty özellikle çocukların çok sevdiği bir karakter. Sizde kullanmadığınız kotlarınızla dilerseniz görselimizdeki gibi bir HelloKitty çantası yaratabilirsiniz. Çantayı diktikten sonra üzerini boncuklarla süslemeniz ve kırmızı bir fiyonk takmanız yeterli olacaktır.

3-Etek Görünümlü Kot Çantaeski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-3

Eski kot pantolonlarınızı kullanarak yapabileceğiniz bu çanta modelini bel kısmını iri taşlarla süsleyebilirsiniz. Alt kısmını ise fisto kumaşla süslemeniz çantanıza etek havası katacaktır.

4-Kot Plaj Çantası

eski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-4

Yine eski kot pantolonlarınızı değerlendirebileceğiniz bu çantanız ağız kısmını fermuar dikmeden bırakmanız ve kısa sap dikmeniz çantanızı plaj çantası olarak rahatlıkla kullanmanızı sağlayacaktır.

geri1 of 3
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image