Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Eski Kotları Değerlendirme Yöntemi: Kot Çantalar

blank

Aksesuar kullanmaktan hoşlanıyorsanız ve bu aksesuarları kendiniz yapmaktan zevk alıyorsanız sizlerle paylaşacağımız kot çanta modellerine bayılacaksınız. Elinizin altında bulabileceğiniz malzemelerden biraz zahmet çekerek hazırlayacağınız bu modellerle arkadaşlarınızı kıskandırmayı başarabilirsiniz.

1-Kot Pantolondan Çanta Modeli

eski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-1

Artık giymek istemediğiniz bir kot pantolonunuz varsa çanta modeli için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Öncelikle pantolonun ağ kısmını keserek işe başlamalısınız. Daha sonra da iki paçayı da aynı boyda kesmelisiniz. Çantanızın alt kısmını ve saplarını oluşturmak içinde beğendiğiniz bir kumaşı kullanabilirsiniz. Sonuç olarak ortaya tatil günlerinizde rahatlıkla kolunuza takıp dolaşabileceğiniz bir çanta çıkarmış olacaksınız.

2-Hello Kitty Kot Çanta

eski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-2

HelloKitty özellikle çocukların çok sevdiği bir karakter. Sizde kullanmadığınız kotlarınızla dilerseniz görselimizdeki gibi bir HelloKitty çantası yaratabilirsiniz. Çantayı diktikten sonra üzerini boncuklarla süslemeniz ve kırmızı bir fiyonk takmanız yeterli olacaktır.

3-Etek Görünümlü Kot Çantaeski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-3

Eski kot pantolonlarınızı kullanarak yapabileceğiniz bu çanta modelini bel kısmını iri taşlarla süsleyebilirsiniz. Alt kısmını ise fisto kumaşla süslemeniz çantanıza etek havası katacaktır.

4-Kot Plaj Çantası

eski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-4

Yine eski kot pantolonlarınızı değerlendirebileceğiniz bu çantanız ağız kısmını fermuar dikmeden bırakmanız ve kısa sap dikmeniz çantanızı plaj çantası olarak rahatlıkla kullanmanızı sağlayacaktır.

5-Renkli Kot Çanta

eski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-5

Çantanıza neşeli bir hava katmak istiyorsanız görselimizdeki gibi renkli kumaşlarla süsleyebilir, yine kot kumaşından hazırlayacağınız çiçeklerden de yardım alabilirsiniz.

6-Kot Çanta Fikri

eski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-6

Büyük çantalardan hoşlanıyorsanız kendinize görselimizdeki gibi bir çantayı gayet rahat bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Çantanın sapıyla ilgili detay oldukça hoş bir görüntü oluşturuyor.

7-Kot Bavul

eski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-7

Seyahat ederken yanınıza rahat bir çanta almak istiyorsanız bu kot bavul fazlasıyla işinizi görecektir.

8-Birkaç Renkli Plaj Çantası

eski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-8

Farklı birkaç kotunuzu kullanarak oluşturabileceğiniz böyle bir plaj çantasını yaz günlerinde yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

9-Çiçekli Kot Çanta

eski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-9

Eski kot pantolonunuzu görselimizdeki gibi çiçekli kumaşlarla birleştirerek ortaya son derece eğlenceli bir çanta modeli çıkartabilirsiniz.

10-Desenli Kot Çanta

eski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-10

Kot pantolonunuzdan hazırlayacağınız böyle bir çantayı farklı desendeki kumaşlarla bir araya getirerek son derece dikkat çekici bir çantaya kavuşabilirsiniz.

11-Kot Cüzdan

eski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-11

Kot pantolonlarınızı sadece çanta yapmak için değil aynı zamanda görselimizdeki gibi şık bir cüzdan yapmak içinde kullanmanız mümkün.

12-Çift Taraflı Kot Çanta

eski-kotlari-degerlendirme-yontemi-kot-cantalar-12

Çantamı değişik değişik kullanmak istiyorum diyorsanız hem içini hem dışını değerlendirebileceğiniz böyle bir model tam size göre.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir