Bizimle iletişime geçin

Mobilya

Evinizin Girişi İçin Harika 10 Ayakkabılık

blank

Evinizin girişi, çamaşır odanız hatta giyinme odanız için kullanabileceğiniz, ayakkabılarınızı koyabileceğiniz bir depo alanı harika bir fikir gibi geliyor kulağa, değil mi? Kendinizi ve ailenizi evde çamurlu ayakkabılarla dolaşmaktan kurtarın ve o sırada hazırda bir çift ayakkabı bulundurun. Ayakkabılarınızı çıkarın, harika bencinize yerleştirin ve bir sonraki gün yapacağınız gezi için saklayın. Ama endişelenmeyin, bu bençler yalnızca organizasyon ya da temizlik amaçlı kullanılmak zorunda değil, evinizin stili için de bir benç alabilirsiniz. Şimdi, gelin hep beraber gerçekten stil olan birkaç örneğe bakalım, bu örnekler aynı zamanda oldukça kullanışlı olan ayakkabı depoları.

ayakkabilik-modelleri

Karşınızda ayakkabı depo alanı Küp Benç. Birçok kullanım alanına sahip olan bu benç, evinizin girişi, yatak odanız ya da çamaşır odanız için harika.

Düz, temiz ve kullanışlı olan bu benç 18 çift ayakkabı alabilecek kapasitede ve kapınızın önünün her zaman düzgün ve toplu olmasına yardımcı oluyor. Geleneksel yapısıyla çikolata renginde bitişleri harika gidiyor ve düzenli olmayı çok kolay hale getiriyor! Bir iki minder kullanarak daha farklı bir görüntü de yaratabilirsiniz.

ayakkabilik-modelleri-1

Depo alanı ve kullanışlılık bu tahta bencin en önemli iki özelliği. Bu benç size oturmak için ekstra alan oluşturuyor ve ayakkabılarınızı koyabileceğiniz iki adet rafa sahip.

Bu bençte bir Asya havası var. Sevdiğiniz ayakkabılarınızı el altında tutabileceğiniz geniş bir alana sahip ama yalnızca bu fonksiyonla kullanılması gerekmiyor çünkü bu benç gerçekten stil sahibi. Bu tarz bir parçayı evinizin girişinde kullanmanızı tavsiye edebiliriz.

ayakkabilik-modelleri-2

Bu lüks ve modern Hall benç, ayakkabı kısmı olan ve olmayan iki farklı versiyona sahip. Ayrıca farklı uzunlukları da mevcut.

Bu bencin sakin ve yuva sitliyle, kullanışlı ve kalabalık aile stilini bir araya getirmesine bayıldık. Alt kısımda kullanılan ayakkabı alanı -ki bu parçaya sahip olmayan versiyonları da mevcut- ve düz çizgileri ve duruşuyla oldukça hoş bir benç. Bu parçayı daha sert görünüşlü aksesuarlar ile kombinleyebilirsiniz ya da daha modern duruşlu parçalar kullanarak daha çağdaş görünümler yakalayabilirsiniz.

ayakkabilik-modelleri-3

Tansu II Ayakkabı benci – Doğal Dilbudak ve Meşe Ağaçlarından

Biraz sakin, nadir ama eski tip bir dokunuşla yapılmış bu ayakkabı benci birçok özelliğe sahip. Bu tarz bir parçayı parlak ve renkli bir alanda görmek harika, evinizin girişine koyup, bu benci çocuklarınızın ayakkabılarıyla doldurabilirsiniz. Tabi ki, sahip olduğu rengi korumak doğru bir tercih olacaktır çünkü gerçekten harika bir renge sahip.

ayakkabilik-modelleri-4

Gloucestershire’ın gizli alanı sayesinde birçok itemi burada bulundurabilirsiniz. Meşe ağacından yapılmış olan bu ayakkabı depo alanı ve deriden oluşan diğer kısmı sayesinde misafiriniz ayakkabılarını çıkarırken oturacak bir yer bulacaktır.

Bu bencin kapatılabilir bir alanı olmasına gerçekten bayıldık. Eve girdiğinizde ayakkabılarınızı çıkarın ve ayakkabı kısmına koyun, şık ve basit görünümü korumak içinse kapağını kapatın. Tabi ki bu tarz bir benci evinizin dış kısmında bırakmak zorunda değilsiniz, başka bir ekleme yapmadan iç kısımda da bu parçayı kullanabilirsiniz.

ayakkabilik-modelleri-5

Italya’da tasarlanan ve yapımı orada tamamlanan bu Luce çağdaş mobilya, oldukça düz stili ve yüksek kalitesiyle, çağdaş bir dekora tamamen uyum sağlayabilir.

Bu bizim favorimiz. Düz ve beyaz, ışıklı alanıyla, bu ayakkabılık, alt kısmında organizasyona yardımcı olmak için bir alan bulunuyor, modern bir mobilyadan daha ne bekleyebilirsiniz? Üst kısmı benç olarak kullanın ya da evinize biraz daha stil eklemek için kullanın.

ayakkabilik-modelleri-6

Eğer çağdaş ve eşsiz bir şeyler arıyorsanız, bu artistik ve geometrik parça tam aradığınız şey. Mimari yapısı ve ilginçliği ile bu bencin her şeyine bayıldık. Bu yapıda organize edebileceğiniz ve stil oluşturabileceğiniz o kadar çok seçenek var ki – yani eğer bu tarz bir parçaya sahipseniz, size yaratıcılığınızı göstermenizi öneriyoruz!

ayakkabilik-modelleri-7

Ben olan üst kısım ve ayaklarıyla bu parça kiraz ağacından yapılmış. Ayakkabılık kısımları ve yan kısımları ise ceviz ağacı.

Şüphesiz ki bu kırsal seçim harika. Bu tarz bir benç evinizin girişine konmalı ki, bütün misafirleriniz görsün ve beğensin, bu kiraz ağacının organikliğini ve doğallığını çok beğendik. Tabi ki, alt kısımdaki depo alanı herkesin işine yarayabilecek kullanışlı bir alan. Bu daha geniş bir seçenek, bu yüzden de eğer bu tarz bir parçayı düşünürseniz, alanınızın çok küçük olmamasına dikkat etmelisiniz.

ayakkabilik-modelleri-8

Evinizin girişi ve küçük alanlar için harika olan bu parça, depo alanını ve oturma alanını zarif ve harika bir tasarımla birleştiriyor.

Modern ve modaya uygun eviniz için harika bir çağdaş parça daha. Nötr renkleriyle, sahip olduğunuz temaya uyabilecek bir yapıya sahip ama dalgalı kenarları ve güzel görünüşüyle sergilemek için ilginç ve eğlenceli bir benç. Bu benç kolaylıkla evinizin artistik bir odak noktası olabilir.

ayakkabilik-modelleri-9

Oldukça güzel ve kullanışlı. Bükme ağaçtan yapılan bu benç, harika bir tasarıma sahip.

Ayakkabı depo alanı oluşturmak için de kullanılan bu benç, West Elm’den ve size çamurlu olan her eşyanız için yer veriyor. Ve üst kısmı şık bir malzemeyle kaplanmış, günün “kirini” içeren her şeyi saklamanıza yardımcı olur. Doğal meşe ağacı görünüşü, beyaz çelikle birleşerek genç ve ilginç bir karışım elde edilmiş, sizce de öyle değil mi?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir