Griyle Kullanabileceğiniz En İyi 10 Renk

Hoş ve sakin, gri hem çok yönlü hem de trend renklerden biri. Peki dekorasyonda griyle birlikte kullanabileceğiniz en iyi renkler nelerdir? İlk 10 rengin listesine bakalım!

1-Deniz Yeşili

deniz-yesili-duvar-boyasi

Denizyeşili hem yeşile hem de maviye çalan parçalara sahip olan hem çok yumuşak hem de çok ilginç bir renktir. Gri ile birlikte kullanıldığında oldukça sıradışı, davetkar bir alan yaratabbilir.

2-Lokum Rengi

lokum-rengi-duvar-boyasi

Kirli beyazlarve yumuşak griler oldukça romantik ve sıcak bir alan oluşturur, böyle bir ortamdan ayrılmayı asla istemezsiniz. Bu renkler özellikle rahatlamak ve dinlenmek için kullandığınız yatak odası ya da salon gibi alanlarla harika duracaktır.

3-Çimen Yeşili

cimen-yesili-duvar-boyasi

Bazen değişiklik yapmak iyidir, kişisel bir şeyler ortaya çıkarım başkasında görmediğiniz alanlar oluşturmak size iyi gelecektir. Gri ile birlikte kullanabileceğiniz çimen renginin farklı tonlarıyla neler yapabileceğinize inanamazsınız.

4-Gece Rengi

gece-rengi-duvar-boyasi

Modernliğin kollarında gezinin klasik ve doğal bir stil için grinizi siyahlarla harmanlayın. Zamanın unutulacağı bir alan oluşturarak aynı zamanda daha eril bir görüntüye de ulaşabilirsiniz.

5-Güneş Rengi

gunes-rengi-duvar-boyasi

Gri ve güneş sarısı son zamanların en trend kombinasyonları arasında. Biraz hipster ve farklı bir renk fakat bu renklerin uyumu inkar edilemez.

6-Gül Rengi

gul-rengi-duvar-boyasi

Eğer daha feminen ve sofistike bir görünüş istiyorsanız ve olağan tonların sertliğinden uzaklaşmak niyetiniz varsa, grinizi gül pembesiyle birlikte kullanmayı denemelisiniz. Oldukça tatlı bir renk ve gerçekten uyumlu.

7-Su Rengi

su-rengi

Su mavileri ve griler oldukça sakin ve yenileyici alanlar oluşturabilir. Ofisinizden-banyonuza eğer istediğiniz belirli çizgilere sahip renklerin kombinasyonuysa, aradığınız bu!

8-Kiraz Rengi

kiraz-rengi-duvar-boyasi

Parlak ve atılgan olan kiraz kırmızıları herhangi bir alanı parlatacaktır, özellikle de daha yumuşak renklerle birlikte kullanıldıklarında. Bu iki rengin zıtlığını çok seviyoruz ve hem belli çizgilere sahip, hem de eğlenceli bir seçenek olduğunu düşünüyoruz.

9-Menekşe Rengi

menekse-rengi

Daha çok seksi ve modaya yakın bir görüntü peşindeyseniz, gri kullanacağınız alanın yakınlarında menekşe morunu da değerlendirmelisiniz. Morun bu koyu tonlarının evinize farklı bir görünüş katacağı konusunda şüpheniz olmasın!

10-Mercan Rengi

mercan-rengi

Bu ikili, renk eşleri arasında en popülerlerden bir tanesi. Mercan feminen bir renk fakat oldukça özgür ve hayat dolu bir renk aynı zamanda. Bu çift yemek odasında harika duracaktır ya da mutfak, belki de salonunuzda!