Bizimle iletişime geçin

Banyo

İşinize Çok Yarayacak Banyo Depolama Fikirleri!

blank

Dağınık gözüken banyolarınızdan sıkıldıysanız, dolaplarınızın kapasitesini yetersi buluyorsanız ihtiyacınız olan ilhamı galerimizde bulabilirsiniz. Banyolarımızın dolap kapasitesi genelde yetersizdir. Ne kadar toplasakta dolaplara sığmayan eşyalar ile başımız derde girmektedir. Havlularımızı, sabunlarımızı ve benzeri banyo ürünlerini kolay ulaşabilmek ve başka odalarımızdaki alan kayıplarını engellemek için hepimiz banyolarımızda depolamayı isteriz. Bu fikirler hepimize çok yardımcı olacak!

Alafranga Tuvalet Üzeri

isinize-cok-yarayacak-banyo-depolama-fikirleri-1

Banyonuzda, alafranga tuvalete sahipseniz onun üzerindeki boş alan tam da depolama yapmanız için ayrılmış gibi duruyor. Resimdeki gibi bir dolap ile sorunlarınızı giderebilirsiniz.

İç Hacmi Oldukça Geniş Dolaplar ve Duvar Rafı

isinize-cok-yarayacak-banyo-depolama-fikirleri-2

Banyonuza resimdeki gibi iç hacmi geniş bir dolap alarak havlularınızı yerleştirebilirsiniz, üzerine monte edilen rafta boş alanı değerlendirmenin en güzel yolu gibi gözüküyor.

Askılardaki Sepetler

isinize-cok-yarayacak-banyo-depolama-fikirleri-3

Zahmetsizce hazırlanabilen resimdeki bu sistem ile dolap üzerlerinde kalmaya mahkûm olmuş küçük eşyalarınızı şık bir şekilde depolayabilirsiniz.

Dar-Uzun Raflı Dolaplar

isinize-cok-yarayacak-banyo-depolama-fikirleri-4

Banyodaki yer sıkıntısının çözümüne alansal olarak az yer kaplayan fakat boyuna düşünüldüğünde oldukça geniş bir depolama alanı sağlayan şık dolaplar kullanarak da ulaşılabilir.

Gömme Dolaplar

isinize-cok-yarayacak-banyo-depolama-fikirleri-5

Banyonuzda gömme dolap fikrini kullanmak gerçekten ilham verici. Bu sayede kendinize oldukça fazla depolama alanı yaratabilirsiniz. Resimde gördüğünüz düzenleyici parçaları da kullanırsanız
probleminiz çözülmüş olacaktır.

Çok Fonksiyonlu Kutular

isinize-cok-yarayacak-banyo-depolama-fikirleri-6

Hem fonksiyonları hem de şıklığı ile bu kutular aksesuar olmanın yanı sıra eşyalarınızın dağınık görüntüsünü giderecektir.

Kapı Üstü Rafları

isinize-cok-yarayacak-banyo-depolama-fikirleri-7

Gizli bir depolama alanı da kapınızın üzerinde keşfedilmeyi bekliyor. Ahşap bir raf ile istediğiniz eşyalarınızı bu alanda depolayabilirsiniz.

Dar- Uzun Raflar

isinize-cok-yarayacak-banyo-depolama-fikirleri-8

Yerden tasarruf edip depolama alanından kazanmanın bir diğer yolu da dar-uzun raflar kullanmak, çok da şık bir görüntü elde edilmiş gibi görünüyor.

Ayaklı Lavabo Altları

isinize-cok-yarayacak-banyo-depolama-fikirleri-9

Lavabo ayaklarının kaybettirdiği alanlar oldukça can sıkıcıdır. Artık bu sorunun çözümü de resimdeki gibi bir yaratıcı fikir ile mümkün.

Ayna Üzeri Askıları

isinize-cok-yarayacak-banyo-depolama-fikirleri-10

Aynalarınızın üzerine bir askılık yapıştırarak, eşyalarınızı çok tatlı bir şekilde depolayabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir