Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

İşinizi Sevdirecek Havalı Çalışma Masaları

10.11.2014
6.527
İşinizi Sevdirecek Havalı Çalışma Masaları

Çalışma masanızı değiştirmenin çalışma şeklinizi de değiştireceğini biliyor muydunuz? Ya da başka birinin çalışma masasında geçirdiğiniz zaman içerisinde iş akışınızın değişeceğini? Çalıştığınız çevre sizi farkında bile olmasanız da büyük derecede etkiler. Farklı bir şekilde ifade edilecek olursa, Eğer havalı özelliklere sahip havalı bir çalışma masanız olursa, işiniz de çok daha keyif verici ve tatmin edici bir hal alacaktır. Hadi bu sözlerimizi birkaç konsept ile örneklendirelim ve birkaç gerçekten havalı çalışma masasına göz atalım.

Gerçekten havalı bir şeyler görmek ister misiniz? Bu çalışma masası kum dolu bir zeminin üzerine yerleştirilmiş. Bu şekilde çıplak ayakla çalışabileceksiniz ve kumların parmaklarınızın arasında gezindiğini hissedebileceksiniz. Bu, ev-ofisinizden dışarı bile çıkmadan bir sahilde olmak gibi. Tabi ki masayı terk ettiğinizde her yere saçılacak kum taneleri gibi bir problem de mevcut fakat bu konuyu kendi başınıza çözmeniz gerekiyor.

sik-tasarimli-calisma-masalari

sik-tasarimli-calisma-masalari-1

sik-tasarimli-calisma-masalari-2

Manuel Saez tarafından tasarlanmış bu kayar kısımlı çalışma masasının bu kadar enteresan olmasının sebebi çok düzgün ve pratik oluşu ve bu masanın telefonunuz, dizüstü bilgisayarınız ve diğer değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz gizli bir bölmesi de mevcut.

Bu masa metal ayakları olan tahta ve eski bir masaya benziyor fakat merkezine ufak bir dokunuşla masa tamamen değişiyor. Eğer ortadaki kısmı, masanın arkasını kaldırmak için kullanırsanız, oraya neden yerleştirildiğini anlayacaksınız. Bu, gizli bölümlere sahip olan bir çalışma masası ve masanın alt kısmında, yukarı çekilebilen bir lamba da mevcut.

Kaldırılabilir kısma sahip olan bu masanın iki fonksiyonu var. Bu masa hem kahve masası hem de çalışma masası olarak kullanılabiliyor. Kolayca kaldırabileceğiniz bir kısma sahip ve birkaç saniye içerisinde kahve masasından çalışma masasına geçiş yapabiliyor. İdeal çalışma yüksekliğini sağlayabiliyor ve dizüstü bilgisayar kullananlar için mükemmel bir seçim.

yatak-masa

Warhal Koltuk, çalışma masası, yatak, koltuk ve yastıklar içeren birkaç farklı şekilde kullanılan bir mobilya. Küçük alanlar için ideal çünkü birçok fonksiyona sahip, bu sistem kullanıcısının istediği çevreyi elde edebilmesi için tasarlandı.

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image