Bizimle iletişime geçin

Çocuk Odası

Kız Çocuklar İçin Sevimli İkiz Yatak Odası Tasarımları

blank

İkizler Allah’ın hediyeleridir ve kesinlikle eşit muamele görmeleri gerekir. Ve bu konu onlara eşit derecede sevgi göstermekle birlikte aynı eşyalara sahip olmalarını sağlamakla sağlanır, tabi bu durum onların odasını dekore ederken de aynı olmalıdır. İkizlerin odasında her şeyin iki adet olması gerekir, iki yatak, iki gardrop, iki depolama dolabı, iki kilim vs. Bugün size ikiz kız çocukları için harika yatak odası tasarımları göstermek istiyoruz, bu tasarımlardan ilham alabilir ve küçük prenseslerinizin odasını nasıl dekore edeceğiniz konusunda yardım alabilirsiniz.

Kız çocuklarının yatak odalarında en sık kullanılan renkler kırmızı, pembe, mor, turuncu, beyaz ve sarıdır. Çiçekler, kelebekler, kalpler ve yıldızlar da yine kız çocuk odalarında en çok tercih edilen desenlerdir. Bu desenleri duvar çıkartmaları, perde, yatak ve kilim desenleri olarak da bulabilirsiniz. Ve söz konusu kız çocuğunuzun odasını bir çizgi temayla dekore etmek olduğunda, Hello Kitty ve Disney Prensesleri kız çocuklarının favorileridir. Kız çocuklarının odaları için seçtiğimiz tasarımlara bir göz atın ve ikizlerinizin odasında iki adet olacak her şeyin nasıl dekore edilip şekillendirilebileceği konusunda kendinize yardımcı olun.

iki-kiz-cocuklari-icin-yatak-odasi-tasarimlari-9

iki-kiz-cocuklari-icin-yatak-odasi-tasarimlari-1

iki-kiz-cocuklari-icin-yatak-odasi-tasarimlari-2

iki-kiz-cocuklari-icin-yatak-odasi-tasarimlari-3

iki-kiz-cocuklari-icin-yatak-odasi-tasarimlari-4

iki-kiz-cocuklari-icin-yatak-odasi-tasarimlari-5

iki-kiz-cocuklari-icin-yatak-odasi-tasarimlari-6

iki-kiz-cocuklari-icin-yatak-odasi-tasarimlari-7

iki-kiz-cocuklari-icin-yatak-odasi-tasarimlari-8

Sizin de fark edceceğiniz gibi ikiz çocuklarınızın odası için iki adet yatak olmazsa olmaz. Ve eğer odanız yeterince büyük değilse, ranza yataklar gerçekten kullanışlı hale gelecektir. Çünkü ranza yataklar gerçekten oldukça pratik ve alan kazandırıcı mobilyalar. Bu ranzalardan bazıları iki yatak ve bir çalışma masası barındırır. Bu tarz ranzalar ise küçük odalar için harika çözümlerdir çünkü çocuklarınızın uyumak için bir yatağa ihtiyacı olduğu kadar ödevlerini yapmak için de bir çalışma masasına ihtiyaçları olacaktır. Aşağıda sizin için, ikizlerinizin odasını dekore ederken aklınızda bulundurmak isteyebileceğiniz bu tarz yatak tasarımlarının örneklerini sunduk. Bir gözatın.

iki-kiz-cocuklari-icin-yatak-odasi-tasarimlari-15

iki-kiz-cocuklari-icin-yatak-odasi-tasarimlari-10

iki-kiz-cocuklari-icin-yatak-odasi-tasarimlari-11

iki-kiz-cocuklari-icin-yatak-odasi-tasarimlari-12

iki-kiz-cocuklari-icin-yatak-odasi-tasarimlari-13

iki-kiz-cocuklari-icin-yatak-odasi-tasarimlari-14

Bunlar, bugün için size seçtiğimiz ikizler için güzel ve sevimli yatak odası tasarımları, umuyoruz ki bu tasarımlardan ilham aldınız ve yine umuyoruz ki bu tasarımlar size ikizlerinizin odasını dekore ederken yardımcı olabilir. İkisi için de aynı şeyleri alarak, ikizlerinizin ikisine de eşit davranın. Ve bizi takipte kalmayı unutmayın çünkü biz size her zaman en güzel iç mekan tasarımlarını sunmaya devam edeceğiz.

Resim Kaynakları: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14 ve 15.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir