Bizimle iletişime geçin

Kendin Yap

Kurdele ile Yapılan Tasarımlar

blank

Kurdeleler oldukça şık aksesuarlar olarak kullanılabilirler. Bu galerimizde kurdele yapım yönteminden ve kullanılabileceği tasarımlardan bahsediyoruz. Görsellerimizde kurdele kullanılarak tasarlanan aksesuarlardan bir örnek bulunmaktadır. Bu tasarımın sizlere de ilham vermesi dileği ile.

Yapımını Tasarlayacağımız Kurdele

kurdele-ile-yapilan-tasarimlar-1

Galerimizde yer alan basamakları uyguladığımızda ortaya çıkacak olan kurdele bu görselimizde görülmektedir. Renk seçimi tamamen size kalan bu tasarımda hayal gücünüz yine en büyük yardımcınız.

Gerekli Olan Malzemeler

kurdele-ile-yapilan-tasarimlar-2

Bir şerit kumaş, bir figür aksesuar mesela kopan bir kolyenizin ucu bu konuda size yardımcı olabilir ve son olarak tasarlamak istediğiniz aksesuar parçası toka tasarlamak istiyorsanız toka altılığına ihtiyacınız olacaktır.

Tasarım Sonucu Ortaya Çıkan Şık Aksesuar

kurdele-ile-yapilan-tasarimlar-3

Tasarımımız sonucunda böyle şık bir aksesuara kavuşacağız. İster toka ister yaka iğnesi, hangi kıyafetinize uymasını istiyorsunuz. Renk seçimi tamamen size bağlı, istediğiniz aksesuarı kendiniz oluşturuyorsunuz.

Kurdele Yapım Aşamaları 1

kurdele-ile-yapilan-tasarimlar-4

Görselimizde gördüğünüz üç adımda ortaya çıkacak kurdele son görselde görülmektedir. Kurdele tasarımımıza altlık oluşturacak kurdele yapım aşamaları bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

Kurdele Yapım Aşamaları 2

kurdele-ile-yapilan-tasarimlar-5

Bu görselimizde ise farklı bir kurdele yapımı aşamaları sizlere sunulmaktadır. Aksesuarınızın tarzı tamamen sizlerin seçimlerine bağlı olarak şekillenecek.

Kurdele Tarzı 1

kurdele-ile-yapilan-tasarimlar-6

Sonuç olarak ortaya çıkan kurdele görünümlerinden birincisi ve altlık oluşturanı görselimizde sizlere sunuluyor. Kurdelenin şıklığı her yere uyum sağlayabilir.

Kurdele Tarzı 2

kurdele-ile-yapilan-tasarimlar-7

Üstte kullanacağımız kurdelenin son hali ise bu görselde sunulmaktadır. Şimdiden kolay gelsin

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir