Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Modern ve Kullanışlı Giyinme Odası Modelleri

09.01.2017
48.072
Modern ve Kullanışlı Giyinme Odası Modelleri

Özellikle kadınların çok önem verdiği ve giyinme alanı için oldukça elverişli ortamlar sağlayan giyinme odası modelleri, farklı ebatlar için uyarlanabilecek şekilde düzenlenebilir. Yeterli ve işlevsel şekilde temin edilecek depolama alanları ve giyinmeyi keyifli hale getirecek bu tarz mekanlar da tasarımı ile yeteri kadar dikkat çekebilir. Giyinme odaları farklı düzenler ile oluşturulabilir. Ayakkabılar ve giysilerin birbirinden ayrılması gibi düzenlemeler uygulanabilir. Giyinme odası modelleri konusunda hem modern hem de fonksiyonel mekanlar oluşturmak mümkün olacaktır.

İster her birey için ayrı bir giyinme odası tasarlanabilir, istenirse çiftler ya da aile bireyleri ortak olarak da giyinme odasını kullanabilirler. Çoklu kullanım için de farklı bir dekorasyon gerekebilir. Giyinme odaları için küçük alanlar da yeterli olabiliyor. Kıyafetlerin depolanma şekli çözüldükten sonra giyinmek için bir alan ayarlamak ve dolaşımı sağlamak yetecektir. Giyinme odası kullanımı eskiye göre artış göstermiştir. Artık evlerde giyinmek için ayrı bir mekan ya da bölüm ayırma ihtiyacını herkes yaşıyor. Bu örnekler de birçok bireyin işini kolaylaştıracaktır.

1. Ahşap Giyinme Dolabı Şıklığı

Çiftler için oluşturulabilecek bu düzen, küçük ölçülerdeki giyinme odaları için ideal. Aksesuarlar ve kıyafetler de bu şekilde birbirinden ayrılabilir.

2. Raflardan Giyinme Odası Tasarımı

Dar ve uzun giyinme odaları için dolap yerine açık raflar kullanılabilir ve yerden kazanç sağlanabilir.

3. Büyük Giyinme Odalarına Bir Örnek

Oturma alanları ile de tasarlanabilecek bu tarz giyinme odalarında, keyifle vakit geçirilebilir ve hazırlanırken arkadaş grupları ile birlikte de kullanılabilir.

4. Ayakkabı Tutkunlarına Özel

Özellikle ayakkabıların ve aksesuarların depolanması konusunda fazlasıyla yer sağlayacak bu tarz bir giyinme odası da dekore edilebilir.

5. Giyinme Odası Yoksa Siz Yapın!

Giyinmek için ayrı bir oda olmasa da, bu tarz bir çözüm önerisi ile yatak odası içerisinde giyinme alanı oluşturabilirsiniz.

geri1 of 8
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image