Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Modern ve Şık Masa Süsleme Fikirleri

18.01.2017
37.644
Modern ve Şık Masa Süsleme Fikirleri

Kurulan masalar ve misafirler için hazırlanan sofralar, küçük detaylar ile çok daha şık bir görünüm kazanabilir. Masanın bu şekilde detaylandırılması, çok daha keyifli bir yemek alanı oluşturmak için ideal bir tercih olacaktır. Masa süsleme fikirleri için sunulan bu örnekler uygulanabilir ve örnekler farklı şekillerde değiştirilerek de uyarlanabilir. Her büyüklükteki masa için kolaylıkla uygulanabilecek masa süsleme fikirleri ile misafirler çok daha modern sofralarda ağırlanabilecek.

Masaların süslenmesi ve sofraların bu tarz detaylar ile daha etkili bir görünüm kazanması ile, yemek yemek de daha keyifli bir hal kazanacaktır. En sade ve yalın masalar, çiçekler, renkli mendiller ve sofra örtüleri ile daha şık durabilir. Çok küçük süsleme detayları dahi, sofralar için yeterli süsü oluşturabilmektedir. Sofranın rahat bir şekilde kullanılmasını engellemeyecek derecede detaylandırılması ve masa süsleme fikirleri için işleve de önem verilmesi gerekir. Böylelikle hem kullanım açısından rahatlık sağlayan hem de estetik duran masalar kurulabilecektir.

1. Kadehlerden Mumluk Yapımı

Masanın ortasında konumlandırılabilecek mumluklar için altlık olarak kadehleri ters çevirip kullanmayı deneyebilirsiniz.

2. Kadehleri Değerlendirmek En Kolayı

Kadeh içerisinde de mumların koyulması ile sofra için güzel bir süsleme detayı oluşturulabilir. Ahşap bir altlık da çok şık duracaktır.

3. Bardaklar, Çiçekler ve Dekoratif Mumlar

En sade ve yalın sofraları bile hareketlendirmeye yetecek, çok şık bir masa süsleme önerisi. Çiçekler ve bardaklar ile birlikte kullanılabilir.

4. Pratik Bir Mendil Katlama Örneği

Sofraların olmazsa olmazı mendillerin sunumu için de bu şekilde pratik ve modern bir katlama örneği uygulanabilir.

5. Keyifli ve Eğlenceli Sofralar için Bir Örnek

Mendillerin katlanmasına eğlence ve keyif katacak, çocuklar için ideal sayılabilecek bir mendil örneği.

geri1 of 9
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image