Mükemmel Görünen Alçı Yatak Odası Modelleri

Alçı duvarlar basit bir odayı eşsiz ve modern bir tasarıma sahip bir alana çevirmek için harikadır. Bu söylediğimizi birazdan göreceğiniz resimler kanıtlayabilir. Alçı paneller duvar ya da tavan dekorasyonları için evinizin her odasında kullanılabilir. Bu dekoratif materyal hem ucuzdur, hem çerçevelemesi kolaydır hem de uygulama ve yapım aşamasında zorlanmamanızı sağlar.

Bu stil sahibi, modern, eşsiz, göz alıcı ve kesinlikle HARİKA tasarımlara bakmaktan kendinizi alıkoymayın! Aşağıda sizin için derlediğimiz tasarım fotoğraflarına bir göz atın ve kendi çağdal tasarımınızı oluşturmak için İLHAM ALIN.

Yatak Odasının Tavanı ve Duvarlarında Kullanılan Alçı Panel

Bu kırmızı-beyaz renklendirilmiş yatak odasında da gördüğümüz gibi, duvarlarda ve tavanda kullanılan bu alçı paneller gerçekten harika görünüyor. Hem basit hem de göz alıcı duran inanılmaz bir dekor ve birçok insanın da evinin dizaynında tercih edebileceği bir seçenek.

Gençler İçin Alçı Yatak Odası Dizaynı

Bu fikir muhtemelen gençlerin daha çok dikkatini çekecek bir fikir çünkü hem havalı hem de fantastik bir görünüme sahip. Tavandaki alçıların yanı sıra yatağın baş kısmından çıkarılan alçı panel de göz alıcı duruyor, eklenen ışıklandırmalar ve duvarlardaki 3D şekiller de odaya apayrı bir hava katmış.

Tatlı ve Sevimli Yatak Odası Dizaynı

Tavanında kalp şekli bulunan bir oda uyumak için mükemmel olur. Gençlerin yatak odası için harika bir seçenek.

Yatak Odasında Mavi Gizli Işıklandırma ve Alçı Tavan

Bu yatak odasının spiral şeklinde şekillendirilen tavanında gizli LED ışıklar kullanılmış. Eğer göz alıcı bir yatak odasında uyumak istiyorsanız bu tasarımı tercih etmelisiniz. Böylesine bir odada kim rahatlamak ve güzel bir uyku çekmek istemez ki?

Duvar Dekoruyla Mor Bir Yatak Odası – Alçı Paneller

Uyuyacağınız odada tercih etmek için en iyi renk seçeneklerinden biri mordur. Hem kendinizi iyi hissetmenizi sağlar, hem de kitap okumak için hazırlanırken sizi sakinleştirir. Bu fotoğrafa bakıp ilham almamak mümkün değil. Siz de bu rengi kendi yatak odanızda kullanmak için göz önünde bulundurmalısınız.

Alçı Panellerle Birleştirilmiş Harika Işıklandırma

Her ne kadar yatak odası çok fazla insanın girmediği size özel bir alan olsa da, bu odanın harika şekilde dekore edilmemesi için hiçbir sebep yok. Aşağıdaki fotoğraf sizi de kendi yatak odanızda yenilikler yapmak konusunda hareketlendirebilir çünkü bu odadaki harika görüntüyü sağlayan şeyler hem ışıklandırma hem de duvarlardaki alçılar.

Duvarlarında Duvar Kağıdıyla Romantik Oda Tasarımı

3D duvar kağıtları yatak odanızda daha romantik bir dizayn oluşturmak isterseniz ilginç bir tercih olabilir. Burada da duvar kağıdı olarak yatak örtüsüyle aynı desen seçilmiş ve uygulanmış. Birbirlerini seven ve bunu göstermekten çekinmeyen çiftler için harika bir seçenek.

Mor Rahatlatıcı Yatak Odası

Yatak odasının renklendirilmesinde kullanıldığında mor rengin hem rahatlatıcı hem de sakinleştirici bir etkisi var. Bu evin duvarlarında kullanılan kare, modern ve tatlı şekillere bir göz atın. Belki de sizin tercihiniz bu olacaktır?

Yatak Odası Alçıyla Dekorasyon Fikri

Bu yatak odasında da yatağın baş kısmında gri renklendirmeli bir alçı kullanılmış. Harika bir tasarım ama ne yazık ki bu yazımızın da son fotoğrafı. Eğer vaktiniz varsa, sitemizdeki diğer göz alıcı tasarımlara ve ilginç fikirlere de bir göz atın.