Bizimle iletişime geçin

Oturma Odası

Nokta Atışı Salon Aydınlatma Fikirleri

blank

Evinizin salon ve yatak odalarını daha aydınlatıcı ışıklandırma sistemleri sayesinde özel bir yapıda bütünleştirebilirsiniz. Farklı tasarımlar ve ışıklandırma modelleri eşliğinde destekleyeceğiniz salon aydınlatma aşamaları sayesinde de ortaya harika bir dekoratif tasarım alanı çıkarmanız da mümkün hale gelecektir. Bu kapsamda da sizler için salon aydınlatma fikirlerine dair birkaç önemli ipucu belirtmek istiyoruz.

1.Beyaz ile led ışıkları muazzam buluşturun

blank

Floresanlar ile desteklenerek televizyon üniteleri ve salonunuzun belli bir kısmını harika bir ışıklandırma tasarımı ile güçlü kılabilirsiniz. Bu tasarım etkileşimi sayesinde de, ortaya gayet yerinde bir sonuç çıkarabilirsiniz.

2. Geniş salonları daha aydınlık hale getirin

blank

Salon ışıklandırma konusunda yaşadığınız salon ne kadar geniş olursa olsun, aydınlatma konusunda etkisiz sonuçlara erişebilirsiniz. Bu sizlerin salon ile oluşturacağınız tasarım aşamalarına göre de değişkenlik gösterecek bir husustur aslında.

3.Yatak odalarına tepe aydınlatma

blank

Yatak odalarınızda yatağınızın üst kısmında tepe aydınlatma konusunu daha geniş kapsamlı bir hale taşımanız mümkün olabilir. Bu sayede yatak odası oluşumları da şık bir etkileşimle pekişmiş olacaktır.

4.Oturma odaları çok daha hoş olabilir

blank

Işıklandırma konusunda salon ile eş zamanlı olarak oturma odalarının de çok hoş sonuçlar verebileceğini söyleyebiliriz. Bu sebepten dolayı da doğru tasarım ve ışıklandırma dengesi ile sonuç odaklı ilerleyebilirsiniz.

5.Salon basamaklarınızı aydınlatabilirsiniz

blank

Bu durum aslına bakacak olursak gerçekten iyi bir fikir. Özellikle de basamaklı bir salon ortamında basamak kısımlarını rahatlıkla aydınlatma şansı elde edebilmeniz mümkün hale gelebilirsiniz.

6.Pratik Salon Aydınlatmaları

blank

Salon ışıklandırma konusunda pratik aydınlatmaların keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Burada doğru noktalara gerçekleştireceğiniz aydınlatma dekorasyonları sizleri her zaman memnun etmiş olacaktır.

7. Televizyon odanızı harika bir hale taşıyabilirsiniz

blank

Televizyon seyrettiğiniz odanızda, plazma ile eşit seviyeli bir ışıklandırma sistemi kurarak, ortaya gerçekten de sağlam bir aydınlatma tasarımı çıkarabilirsiniz.

8.Mutfak aydınlatması da her zaman önemlidir

blank

En az salonlarınız kadar mutfaklarınızın aydınlatılmasını da özenli bir şekilde gerçekleştirmelisiniz.  Bu sayede mutfatkta geçen zamanlar çok daha güzel şekillenebilir.

9. Aydınlatma konusunda uzman destek alın

blank

Salon aydınlatılması açısından sizlerin her zaman uzman bir destek almanız gerektiğini de unutmamalısınız. Özellikle işin ehli bir usta ile gerçekleştireceğiniz bu tarz tasarımlar, işinizi çok daha etkili bir konumla bütünleştirmiş olacaktır.

10.Altın renkli ışıklandırma seçenekleri

blank

Salonlarınızın konumu ve yapısı da ışıklandırma konusunda büyük önem taşımaktadır. Bu sebepten de ışık renk tonlarını iyi değerlendirmeli ve ona göre adımlarınızı atmalısınız.

11.Geniş ve uzun salonlarınızı ışıklandırma ile destekleyin

blank

Uzun salonlarda ışıklandırma zayıf olabilir. Bu sebepten dolayı da profesyonel bir destek sayesinde mevcut salonlarınıza daha güzel bir etkileşim katmanız da mümkün olabilir.

12.Salonlarınıza ışıklandırma ile çok daha özel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

blank

Salon aydınlatılması açısından bakıldığı zaman, salonlarınıza ışıklandırma desteği ile olduğundan daha da özel bir görünüm kazandırmanız mümkün olabilir. Bu sizler açısından da net bir şekilde fark edilecektir zaten.

13. Özel salon aydınlatmalarını mutlaka denemelisiniz

blank

Salon aydınlatmaları açısından her zaman farklı tasarımların peşinden gitmelisiniz. Bu size gerçekten de özel bir ortam imkanını da çıkarmış olacaktır.

14. Kaliteli bir aydınlatma ile salonlarınıza değer kazandırın

blank

Tüm bunların yanı sıra sizler bahsetmiş olduğumuz bütün ışıklandırma sistemleri ile birlikte de kaliteli bir oluşumu salon tasarımlarınıza kazandırabilirsiniz. Hepiniz açısından bu tarz etkileşimler her zaman önemli sonuçlarla evinize dekoratif açıdan katkı sağlayabilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir