Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Nokta Atışı Salon Aydınlatma Fikirleri

31.10.2017
13.547
Nokta Atışı Salon Aydınlatma Fikirleri

Evinizin salon ve yatak odalarını daha aydınlatıcı ışıklandırma sistemleri sayesinde özel bir yapıda bütünleştirebilirsiniz. Farklı tasarımlar ve ışıklandırma modelleri eşliğinde destekleyeceğiniz salon aydınlatma aşamaları sayesinde de ortaya harika bir dekoratif tasarım alanı çıkarmanız da mümkün hale gelecektir. Bu kapsamda da sizler için salon aydınlatma fikirlerine dair birkaç önemli ipucu belirtmek istiyoruz.

1.Beyaz ile led ışıkları muazzam buluşturun

Floresanlar ile desteklenerek televizyon üniteleri ve salonunuzun belli bir kısmını harika bir ışıklandırma tasarımı ile güçlü kılabilirsiniz. Bu tasarım etkileşimi sayesinde de, ortaya gayet yerinde bir sonuç çıkarabilirsiniz.

2. Geniş salonları daha aydınlık hale getirin

Salon ışıklandırma konusunda yaşadığınız salon ne kadar geniş olursa olsun, aydınlatma konusunda etkisiz sonuçlara erişebilirsiniz. Bu sizlerin salon ile oluşturacağınız tasarım aşamalarına göre de değişkenlik gösterecek bir husustur aslında.

3.Yatak odalarına tepe aydınlatma

Yatak odalarınızda yatağınızın üst kısmında tepe aydınlatma konusunu daha geniş kapsamlı bir hale taşımanız mümkün olabilir. Bu sayede yatak odası oluşumları da şık bir etkileşimle pekişmiş olacaktır.

4.Oturma odaları çok daha hoş olabilir

Işıklandırma konusunda salon ile eş zamanlı olarak oturma odalarının de çok hoş sonuçlar verebileceğini söyleyebiliriz. Bu sebepten dolayı da doğru tasarım ve ışıklandırma dengesi ile sonuç odaklı ilerleyebilirsiniz.

geri1 of 6
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image