Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Penye İpten Kare Sepet Yapımı Örnekleri

26.03.2017
25.792
Penye İpten Kare Sepet Yapımı Örnekleri

Sepetler evlerimizin, ofislerimizin ve diğer birçok alanın vazgeçilmez depolama ürünlerinden birisi. Klasik depolama ürünlerine göre daha modern oldukları için de, dekorasyon uygulaması açısından da fayda sağlar. Peki bu sepetleri penye iplerden örmenizi önersek ne düşünürdünüz? Örneklerde de göreceğiniz üzere, bu sepetler hem ihtiyacınızı karşılayacak hem de kullanacağınız her alanda doğal bir şıklık sağlayacaktır. Penye sepetlerde kare şeklini uygulamanızı öneriyoruz. Kullanım kolaylığı ve şıklık açısından kare kutular oldukça fayda gösterecektir. Kare sepetler için farklı renklerde ve kalınlıklarda penye ipler kullanabilirsiniz. Malzemelerinizi temin ettikten sonra kolayca işlemelere başlayabilirsiniz. Kutu üzerinde dilediğiniz süslemeleri yaparak ürünlerinizi kişiselleştirebilirsiniz. Sevdiklerinize bu ürünlerden hazırlayarak hediyeler de sunabilirsiniz. Bu tarz farklı ve özgün ürünler tasarlayarak satışını sağlayan ve gelir elde eden insanlardan birisi de siz olabilirsiniz. Penye iplerden kare sepetler hazırlamanın hiç de zor olmadığını bu örnekleri inceleyerek keşfedebilirsiniz. İlk kez deneyecek olsanız da kısa sürede öğrenecek ve kendinizi kare penye sepetlerin yapımında geliştirebileceksiniz. Diğer sepet ürünlerine göre malzemesi açısından daha doğal ve sağlıklı olması nedeniyle, kare penye sepetler çocuk odaları için de ideal bir seçimdir. Ayrıca renk seçimi konusunda daha çok alternatif sağlamaktadır. Kare penye sepetlerinizi uyguladıkça ne kadar kullanışlı olduğunu hemen fark edeceksiniz.

1. Dikkat Çekici Süslemeler Tercih Edin

Şık bir kare penye kutu elde etmek için, örnekteki gibi gösterişli boncuklar ve süsleme malzemeleri kullanabilirsiniz.

2. Sevimli Penye Kare Sepetler

Farklı figürleri kullanabileceğiniz ve görseldeki gibi uygulamalar yapabileceğiniz penye kare sepetler, kullanılacak her mekana çok yakışacaktır.

3. Sepetlerinizi Kalpler ile Süsleyin

Klasik penye iplerden yapılacak kare sepetlerinizi, kalp desenleri ile süsleyerek daha keyifli bir model elde edebilirsiniz.

4. Kalp Desenli Kare Sepet Örnekleri İçin Bir Alternatif Daha

Genç kızların özellikle çok beğeneceği kalp desenli kare penye sepetler, dekorasyon açısından da çok renkli bir görünüm sağlayacaktır.

geri1 of 7
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image