Bizimle iletişime geçin

Fikirler

Popüler Filli Boya Renkleri

blank

Filli Boya kendini boya konusunda ispatlamış güvenilir şirketlerden biridir. Mekan içi, mekan dışı ya da mobilyalara uygulanabilecek birçok farklı yapıda, renkte, parlaklıkta ve kalitede boya üretmektedir. Renkler şu şekilde farklı ölçeklerde kategorize edilmiştir;

  • Su bazlı cephe kartelaları
  • Alpina style renk kartelaları
  • Su bazlı dış cephe kartelaları
  • Parlak sentetik boya ortak renk kartelası
  • Mobilya grubu kartelaları
  • Sanayi grubu kartelelerı
  • Renk etkisi kartelaları
  • Turkuaz renk koleksiyonu

Günlük hayatın yoğunluğunda, hayatımızı geçireceğimiz mekanın rengine karar vermek bizim için önemsiz gibi görünebilir. Ancak yapılan araştırmalar öyle gösteriyor ki renkler insan psikolojisi üzerinde oldukça büyük etkiye sahip olan şeylerdir. Bu nedenle iş yerlerimizde ya da evimizde kısacası zamanımızı geçirdiğimiz her mekanda pozitif etki yaratan, rahatlatıcı renkler kullanmak gerekmektedir. Bu amaca uygun renklere karar vermenizi sağlamak amacıyla hazırlamış olduğumuz içerikte birbirine en uygun renklerin nasıl kullanılması gerektiği, hangi durum için hangi renklerin tercih edileceği sizlere sunulmuştur.

Filli Boya Renkleri ve Parlaklıkları

Eviniz ya da iş yeriniz için seçmiş olduğunuz boyanın rengi kadar parlaklığı da önemlidir. Filli Boya farklı renklerin ötesinde kişilere farklı parlaklık seçenekleri de sunmaktadır. Boya için renk tercihi yapmakta zorlananlara Filli Boya renkleri kullanılarak hazırlanmış bir içerik sizleri bekliyor. bu içerikte birbirinden farklı onlarca rengin farklı konseptlerde kullanımına, farklı renklerin birbirleri ile olan uyumuna şahit olacaksınız. Boyamayı düşündüğünüz herhangi bir mekan için bu fotoğraftaki örneklerden yararlanabilir, renklerin uyumları konusunda fikir alabilirsiniz.

1) Parlaklık ve Rahatlatıcı Etkisi İle Mavi

Filli Boya Renkleri

Boyayacağınız mekan veya eşyalarda rahatlatıcı bir etki istiyor iseniz dinlendirici özelliği ile ön plana çıkan mavi rengini kullanabilirsiniz. Sadece dinlendirici ve rahatlatıcı etki değil aynı zamanda parlaklığı ile de kişinin ruhuna huzur veren bir renk kullanabilirsiniz.

2) Dar alanlar İçin Uygun Renk Seçimi

Filli Boya Renkleri

Boyayı kullanacağınız mekan olmasını istediğiniz kadar geniş değil ise, gerçek boyutundan daha geniş göstermek istiyorsanız açık renkler tercih etmelisiniz. Görselde de gördüğünüz gibi bu renk yeşiller duvardaki objeler ile de uyum sağladığında ortamı olduğundan daha geniş gösterecektir.

Sonuç olarak, Filli Boya markasında incelemiş olduğumuz bu benzersiz ve can alıcı renkler, boya yaptırmayı düşünen kişilere eşsiz bir örnek niteliğindedir. Mekanın özelliğine, eşyalarınızın rengine ve sizin ruh halinize göre karar verebileceğiniz onlarca farklı renk bulunmaktadır. Tüm bu renkleri örneklerde vermiş olduğumuz fotoğraflar üzerinden de inceleyerek boyatmayı düşündüğünüz ortam hakkında karar vermeniz daha da kolay bir hale gelecektir. Resimlerin kaynağı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir