Sizi Dağınıklıktan Kurtaracak Harika Oyuncak Depolama Fikirleri

Küçücük çocuklara sahip olmak evin her yerinde birçok oyuncağa sahip olmak demek, ve genellikle de bu oyuncaklara hiç beklemediğiniz yerde üstüne basarak rastlarsınız. Ve evet, bu gerçekten canınızı acıtır, biliyorum. Çocuklarının oyuncaklarını depolayacak alan bulmakta sorun yaşayan ebeveynler için konuşuyorum, size el uzatmak için buradayım.

sizi-daginikliktan-kurtaracak-harika-oyuncak-depolama-fikirleri

Sizi dağınıklıktan kurtaracak bu harika oyuncak depolama fikirlerine göz atmak için aşağı inin. Bu tasarımların hepsi gerçekten baş döndürücü fakat çocuklarınıza oyunları biter bitmez oyuncaklarını toplamaları gerektiğini öğretmek zorundasınız. Bu sayede eviniz daha ferah bir hal alacak ve her şey yerli yerinde olacak. Bütün bu depolama fikirleri süper yaratıcı ve çocuk odası temasına tamamen uyum sağlayacak fikirler. Bu harika depolama tasarımları çocuklarınızı alanlarını toparlamaya ve düzenli olmaya yönlendirecek, bu yüzden çocuğunuz için doğru tasarımı tercih ettiğinizden emin olun. Aşağıdaki tasarımlara bir göz atın ve sizin için en uygununu seçin!

TV ünitenizi bir depolama tasarımına dönüştürmeyi hiç düşündünüz mü? Akıllı bir kullanım şekli ve çocuklarınızın bütün oyuncaklarını depolamanızı sağlayabilir!

sizi-daginikliktan-kurtaracak-harika-oyuncak-depolama-fikirleri-1

Bu benim gördüğüm en havalı depolama tasarımlarından biri olmaya aday. Çocuklarınız bu oyuncaklarla dolu çarkı döndürmeye bayılacak ve oyuncaklarını bu kutulara koymaktan memnuniyet duyacaklar. Yani oyuncaklarını toparlamak da onlar için bir oyun haline gelecek!

sizi-daginikliktan-kurtaracak-harika-oyuncak-depolama-fikirleri-2

Eğer çocuğunuzun odası yeterince büyükse, belki de oyuncakları depolamak için bir gardrop da düşünebilirsiniz. Çocuklarınız oyuncaklarıyla vakit geçirmedikleri zamanlarda, oyuncakları kapalı kapılar ardında tutmak da kulağa harika geliyor.

sizi-daginikliktan-kurtaracak-harika-oyuncak-depolama-fikirleri-3

Sizin çocuklarınız da peluş hayvanları çok mu seviyor? Eğer evinizde fazlasıyla peluş hayvan varsa, bu fikir tam size göre. Bir salıncak oluşturun ve bu asılabilen oyuncak depolama alanı sayesinde oyuncakları hem sergileyebilir hem de düzenli görünmelerini saplayabilirsiniz. Bu fikir hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben bayıldım!

sizi-daginikliktan-kurtaracak-harika-oyuncak-depolama-fikirleri-4

sizi-daginikliktan-kurtaracak-harika-oyuncak-depolama-fikirleri-5

Yatağın altındaki alan genellikle kullanılmayan bir alandı, bu yüzden akıllı bir seçim yaparak bu alanı oyuncakları depolayacak bir alana dönüştürebilirsiniz. Çocuklarınız yatağının altında bir sürü oyuncak olduğunu bilmekten mutluluk duyacaklardır ve böylece yatağın altındaki öcü de bir başkasının evinde kalabilir.

sizi-daginikliktan-kurtaracak-harika-oyuncak-depolama-fikirleri-6 sizi-daginikliktan-kurtaracak-harika-oyuncak-depolama-fikirleri-7 sizi-daginikliktan-kurtaracak-harika-oyuncak-depolama-fikirleri-8

Oyuncak sepetleri de bir başka harika fikir, özellikle etiketlenerek kullanılırlarsa. Bu sayede çocuklarınız oyuncaklarının tam olarak nerede olması gerektiğini bilirler ve aradıkları oyuncağı bulmak için ortalıkta koca bir dağınıklık oluşturmazlar.

sizi-daginikliktan-kurtaracak-harika-oyuncak-depolama-fikirleri-9 sizi-daginikliktan-kurtaracak-harika-oyuncak-depolama-fikirleri-10

sizi-daginikliktan-kurtaracak-harika-oyuncak-depolama-fikirleri-11 sizi-daginikliktan-kurtaracak-harika-oyuncak-depolama-fikirleri-12

Burada gördüğünüz oyuncak depolama fikirleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu fikirlerden daha önce ya da şu an kullandığınız var mı? Ya da buradaki fikirler size de ilham verdi mi? En sevdiğiniz fikri yorumlar kısmından bana bildirebilirsiniz. Bizimle kaldığınız için teşekkür ederiz, gününüzün keyfini çıkarın!