Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Tuvalet Kağıdı Ruloları Kullanarak Yapabileceğiniz 22 Tasarım

02.01.2018
15.661
Tuvalet Kağıdı Ruloları Kullanarak Yapabileceğiniz 22 Tasarım

Yüksek ihtimalle, üzerindeki tuvalet kağıdı bittiği zaman kartondan olan rulo kısım kendisini olabilecek en hızlı şekilde çöp kutusunda bulacaktır.

Ama tuvalet kağıdı rulolarını evinizdeki herkesin şikayetçi olduğu küçük problemleri düzenlemek ve artistik çözümler oluşturmak için kullanabileceğiniz oldukça yaratıcı şekiller de mevcut. Bu karton ruloları kullanmanın en harika yanı ise sürekli olarak elinizin altında olacak bir malzeme olduğu için, yaratıcılığınızı sürekli canlı tutacak olması. Ama tabii ki bir noktada misafirlerinize neden evinizin her köşesinde tuvalet kağıdı rulosu olduğunu da açıklamak zorunda kalabilirsiniz.

#1-Küçük ve narin hediyeler için bir kutu.

Ruloları alın, seçtiğiniz renkte bir akrilik boya kullanarak boyayın. İki ucun da kenarlarını içe doğru bükün. Tatlı bir kutu oluşturabilmek için bir de kurdele ekleyin.

#2-Tohum başlatıcılar

Bahçenize ekim yapmak için havaların ısınmasını beklemek zorunda değilsiniz. Cam bir tepsi alın, ruloları kesin ve iç kısımlarını toprak ve tohum ile doldurun. Herbir rulonun üzerine içerisine hangi tohumdan koyduğunuzu yazmayı unutmayın. Bolca güneş ışığı alabilecekleri, cama yakın bir alana yerleştirin.

#3-Minik pinyatalar

Biraz kağıt, yapıştırıcı ve bir makas kullanarak oldukça güzel minik pinyatalar oluşturun. En önemli malzemeyi sakın unutmayın: şekerlemeler.

#4-Ateş başlatıcılar

Ruloların iç kısımlarına keten tiftiği doldurarak ateş yakmanızı kolaylaştıracak ateş başlatıcılar elde edebilirsiniz.

#5-Duvar sanatı

Burada bir süre rulolarınızı biriktirmeniz gerekiyor. Ruloları boyutları 2 ile 0.25 inç arasında değişen boyutlarda kesin ve istediğiniz tasarımı elde etmek için yere serin. Bütün parçaları sıcak silikon tabancası ile birbirine sabitleyin. Bu kısmı hazırladıktan sonra parçayı alıp bir dış mekanda sprey boya ile boyayın. Zıtlık oluşturması için birkaç parçayı farklı renkte boyayabilirsiniz. Duvarınıza asın ve tadını çıkarın.

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image