Yapışkanlı Folyo ile Mutfak Dolabı Kaplama

Mutfak dolaplarınızın renginden ya da eskimiş görüntüsünden sıkıldınız mı? Yenilerinin bütçenizi zorlayacağını düşünüyorsanız, size hem daha ekonomik, hem daha pratik hem de oldukça eğlenceli bir önerimiz var. Kendi mutfak dolaplarınızı yeniden dekore etmeye ne dersiniz? Yapışkanlı folyo ile mutfak dolabı kaplama son dönemde oldukça moda.

Mutfak dolaplarınızı yenilemek, en azından cebinizden birkaç milyar çıkmasına neden olurken, özel yapışkanlı kağıtlar ile evinizin her yüzeyini dilediğiniz renge çevirebilirsiniz. Bu konuda en başarılı ürünlerden biri AGT oluyor. Zeminden mutfak fayanslarına kadar hemen her yüzeyde kullanabileceğiniz, kaliteli ve uzun ömürlü ürün seçenekleri sunan AGT, yapışkanlı folyo ile mutfak dolabı kaplamak isteyenlere mutfak ve banyolarda da ıslanmaz ve kabarmaz ürünler sağlıyor.

yapiskanli-folyo-ile-mutfak-dolabi-kaplama-

Mutfağınızın beyaz renkli dolaplarından sıkıldıysanız, onları yenilemenin tam zamanı. Yapı marketlerden ya da IKEA gibi dekorasyon mağazalardan satın alabileceğiniz ve geniş bir renk ve desen seçeneği sunan yapışkanlı folyo kağıtlar, herhangi bir sökme, çıkarma, takma, yapışkan gibi dertler yaratmadan mutfak dolaplarınızı yeni gibi göstermenizi sağlar. Parlak görünümlü modelleri ile yepyeni mutfak dolaplarına sahip olacaksınız.

yapiskanli-folyo-ile-mutfak-dolabi-kaplama-2

Üst mutfak dolaplarınızı aynı bırakarak ve alt mutfak dolaplarınızı yapışkanlı folyo kağıtlar ile kaplayarak renk kontrastı oluşturabilirsiniz. Resimdeki gibi açık mavi tonları, fuşya, mor, mint yeşili, kırmızı gibi canlı renkler mutfakta yeni bir dekorasyon yaratmanız zor olmayacak.

yapiskanli-folyo-ile-mutfak-dolabi-kaplama-3

Resimde de gördüğünüz gibi yapışkanlı folyo ile mutfak dolabı kaplama işlemi, bittiğinde oldukça şık bir görünüm yaratıyor. Bu uygulama için kaliteli, uzun ömürlü ve mutfak, banyo gibi alanlarda kullanılabilen ürünler arıyorsanız, tercihinizi AGT’nin ürünlerinden yana kullanabilirsiniz.

yapiskanli-folyo-ile-mutfak-dolabi-kaplama-4

Mutfakta iki farklı renk kullanımı oldukça modern görünüyor. Üstelik her ikisi de açık renkler olduğu için, mutfağın daha ferah ve geniş görünmesini de sağlıyor. Canlı tonlar, mutfak için iyi bir seçim. Küçük bir mutfağınız varsa, beyaz mutfak dolaplarınızın rengini değiştirmek için bu tarz gözü yormayan renkleri tercih etmenizi öneriyoruz.