50 Şık Bebek Örgü Tulum Modelleri

Tulumlar hiç şüphe yok ki kış aylarının vazgeçilmez giyim ürünleri arasında yer alıyor. Hele de bebekler söz konusu olduğunda tulum olmayan bir gardrop düşünülemez oluyor. Birçok anne adayı ya da anne hazır tulumlar yerine örgü tulum modellerini tercih ediyor. Bunun sebebi örgü tulum modellerinin daha özel ve farklı olması. Bebek örgü tulum modelleri tüm diğer kıyafet modellerinde olduğu gibi her yıl değişiklik gösterebiliyor. Eğer sizde anne olmaya hazırlanıyorsanız veya minik çocuklarınız bulunuyorsa sizde birbirinden şirin örgü modellerinden birini hayata geçirebilir ve bebeğinizi cıvıl cıvıl renklerle süsleyebilirsiniz.

Ayrıca öreceğiniz bu tulumla bebeğinizi soğuk havalardan da rahatlıkla korumuş olacaksınız. Çeşitli renk ve modelleri ile vazgeçilmez olan bebek örgü tulum modellerini siz sevgili ziyaretçilerimiz için bir araya getirdik. Bebe örgü tulum modellerini inceleyip beğendiklerinizi mercek altına almak sizin elinizde. En güzel bebek örgü tulum modellerine göz gezdirirken zamanın nasıl geçtiğini anlamakta zorluk yaşayabilirsiniz. Ziyaretçi memnuniyetinden ödün vermeyen sitemizde en popüler bebek örgü tulum modellerini bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Galerimizde bulunan örgü tulumları yeteneğinizi kullanıp örebilirsiniz. Güzelliği ile dikkat çeken bebek örgü tulumlarının kalitesi sizi de memnun etmeyi başaracaktır. Annelerin ve anne adaylarının en çok ilgi gösterdiği bebek örgü tulum modellerine şimdi hep birlikte göz atıp yakından tanıyalım.

1-Düğme Detaylı Tulum

orgu-bebek-tulum-modelleri-1

Bebeğinizi soğuk havalardan tamamen koruyacak bir tulum modeli örmeyi arzu ediyorsanız görselimizdeki tulum ilk tercihiniz olmalı. Zira bu tulum bebeğinizin tüm vücudunu sarıp sarmalayacak bir modele sahip. Tek renk ip kullanarak öreceğiniz bu tulumu zıt renklere sahip düğmeler kullanarak süsleyebilirsiniz.

2-Zıbın Tulum

orgu-bebek-tulum-modelleri-2

Soğuk havalarda hem tulum hem de zıbın olarak kullanabileceğiniz bu tulum modeli bebeğinizin olduğu kadar sizin de hayatınızı kolaylaştıracak. Bol miktarda kullanacağınız düğmelerle farklı bir hava yaratabilirsiniz.

3-Askılı Tulum

orgu-bebek-tulum-modelleri-3

Bebeğinizin göğsüne kadar öreceğiniz bu tulum modeli aynı zamanda pantolon görüntüsü de yaratacaktır. Bu tulumun içine uygun renk bir kazak giydirerek bebeğinizi soğuklardan koruyabilirsiniz.

4-Şortlu Tulum

orgu-bebek-tulum-modelleri-4

Minik kızınızın aklını başından alacak bir tulum modeli hazırlamaya ne dersiniz? Bunun için pembe ipler kullanarak görselimizdeki şekilde bir tulum örmeniz yeterli. Kroşe ipler kullanarak böyle bir tulum modelini bahar aylarında da giymesini sağlayabilirsiniz.

5-Kapşonlu Tulum

orgu-bebek-tulum-modelleri-5

İşte yine bebeğinizi soğuklara karşı tam anlamıyla koruyacak bir tulum modeli. Bu model bebeğinizin vücudunu olduğu kadar kapşonu sayesinde başını da soğuktan koruyacaktır.

Bebek Örgü Tulum Modelleri Resim Galerisi

Sizler için bebek örgü tulum modellerini ele aldık. Bu harika tulumlar arasından seçiminizi yapabilir ve ister bebeğiniz, isterseniz sevdiklerinize hediye etmek içinde hazırlayabilirsiniz. Göz kamaştıran ve insanın içini ısıtan bebek örgü tulum modellerini için bizi takip etmeyi sürdürebilirsiniz.