Bizimle iletişime geçin

Bayan Örgü Modelleri

Büyükler için En Kullanışlı Patik Modeli Örnekleri

Ayakları çoraptan daha sıcak tutacak ve tasarımları sayesinde evde dahi şıklık sağlayacak olan patik modelleri, günümüzde de geçerliliğini koruyor. Eski geleneklerimizden birisi olarak kabul edilen patik örme işini öğrenmek isteyenler, bu örnekler ile kolayca örgü tekniklerine hakim olabilir. Büyükler için patik modelleri hazırlayarak sevdiklerimize hediyeler de sunabiliriz. Her kış mevsiminde mutlaka kullanılan patiklerin satışını sağlayan bireyler de bulunmaktadır. Süslemeler ile detaylandırılabilecek ve renkli ipler ile çok canlı ürünler elde edilebilecektir. Çok farklı örme tekniklerini kullanarak, modern patikler elde etmek mümkündür.

Kış mevsiminin soğuklarından korunmak için patik kullanımını ihmal etmeyin ve en modern patikler ile ayak şıklığınızı her yerde sağlayın. Çantanızda taşıyarak gittiğiniz her yerde patiklerini rahatça kullanabilirsiniz. Sizin için aynı zamanda ev terliği görevini de görecektir. Özgün modeller konusunda yaratıcılığınızı kullanın ve sadece size özgü olacak patik modelleri üretin. Hem erkekler hem de kadınlar için bu örnekler de keyifle kullanılabilir. Kendinizi örgü konusunda geliştirdikten sonra farklı patikler örmeye başlayabilir ve hem kendinize hem de sevdiklerinize keyifli bir kış hazırlığı yapabilirsiniz.

1. Bir Bütün Olarak Örmeye Başlayın

blank

Bu örgü tekniği ile parçaları bir araya getirmek yerine, işlemenizi tek seferde bitirerek modern bir patik elde edebilirsiniz. Klasik örgü tekniklerinde en çok kullanılan yöntemdir.

2. Önce Üst Bölgesinden Başlayın

blank

Patik örmeye başlarken klasik bir örgü tekniği kullanacaksanız, tabandan önce üst bölgesini işleyerek başlayabilirsiniz. Böylelikle tabanı ölçüp ekledikten sonra ürünü tamamlamanız da daha kolay olacaktır.

Kış mevsiminde herkesin severek giydiği ve çoraptan çok daha korunaklı olması ile de fayda sağlayan patiklerinizi kendi beğenilerinize göre tasarlayabilirsiniz. Hazır patiklerden satın almak yerine bu tarz örnekleri deneyerek kolayca patik örmeyi öğrenin. Klasik örgü işinden hiç de zor olmadığını anlayacağınıza da emin olabilirsiniz. Farklı kalınlıktaki iplerle kendinize kalın ya da daha ince görünümlü patikler de yapabilirsiniz.

Patiklerinizi süslemeyi ihmal etmeyin ve ürünlerle süsleyerek kendinize özgü modeller elde edin. Sevdiklerinize de özel günlerde hediye etmek için kendi el emeğiniz ile patikler örebilirsiniz. Eski geleneklerimizden birisi olarak patik örme işini büyüklerimizden öğrenmek de mümkün olacaktır. Hemen hemen her anne patik örmeyi bilir ve kolayca uygulamanın nasıl olacağını da öğrenmek isteyenlere gösterebilir. Patik için malzemelerinizi temin etmekle başladıktan sonra örnekleri inceleyin ve detaylara göz atın. Kendinizi geliştirdikçe daha özgün patik modelleri tasarlamaya başlayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir