En iyi 12 Kendin Yap Banyo Fikirleri

Banyolar hepimizin bildiği gibi en çok bakterinin bulunduğu ve hijyenin en üst düzeyde olması gereken bir yerdir ve aynı zamanda banyoların iç tasarımlarını önemsemeliyiz. Banyolarımızı tasarlarken buralara gerekli eşyaları alacağımız yüzlerce yer var fakat bir kendin yapı seviyoruz çünkü tasarruf ederiz ve kendi banyomuza eşsiz bir görünümü kendi tarzımız ve zevkimize göre tasarlayabiliriz.

Hemen kolları sıvayın, ihtiyacınız olan tüm şeyleri edinin ve fikirleriniz ile buraları daha güzel ve şaşırtıcı hale kendiniz getirin. Uygun bir fiyata banyolarını nasıl güzel bir hale getireceğiniz 10 adımı aşağıda bulacaksınız. Bol şanslar.

1- Boyamanı kendin yap

Eğer banyonuzun görünüşünü değiştirmek istiyorsanız iki kere düşünün. Çünkü bu fikir ile beraber eski olan banyonuzu tamamen değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ihtiyacınız olanları görebilirsiniz.

2- Banyonuz Havlu askılıklarını kendiniz yapın

Banyonuzu sade ve düzenli gösterecek olan bu fikirler hem çok kolay hem de çok uygun fiyata yapılabiliyor. Yapmanız gereken tek şey ahşap sepetleri duvarınıza asmak ve böylece havlularınızı buralara koyabilirsiniz.

3- Banyo makyajını kendiniz yapın

Aşağıdaki linkteki bağlantıya giderek neredeyse hiç para harcamadan hemen banyonuza güzel bir makyaj yapabilirsiniz. Eski ve sıkıcı bir banyodan eğlenceli saatler geçirebileceğiniz, modern ve herkesin hayran olacağı bir banyoya sahip olur.

4- Küçük banyolar için katmanlı depo yerlerini kendiniz yapın

Eski mumluğunuza yeni bir iş bulduk. Böyle daha iyi çünkü size daha çok kolaylık sağlayacak ve bu mumluğa iki tabak ekleyin ve eşyalarınızı buralara kolayca yerleştirebilir ve kendi hikayenizi yaratabilirsiniz.

5- Arma kancalarını havlu kancaları haline kendiniz getirin.

Eğer evinizde bir yerlerde kelepçe kancaları var ise yeni havlu kancaları için ihtiyacınız olan başka birşey yok. Tabi bu iş evdeki erkeklerin işi ve ayrıca en kolaylarından biri.

6- Banyo depolama yerini kendin yap

Eğer sizde bu güzel ve kullanışlı yüzen sepetlerden istiyorsanız ihtiyacınız olan şeyler kumaş sepetler ve birkaç vida ile onları duvara tutturmak. Bu yöntemle sabahları fırçalarınızı aramak zorunda kalmayacak ve kadınlar bu konuda çok rahat edeceklerdir.

7- Banyo dolaplarını kendin yap

Eğer kendi dolabınızı yapacak kadar cesur iseniz kesinlikle bu öğreticiye bakın. Detaylı bir şekilde nasıl yapacağınız anlatılıyor. Hemen aşağıdaki resime tıklayarak talimatları görebilirsiniz.

8- Eski çekmeceleri depolama yerleri haline kendiniz getirin

Evinizde eski kart çekmeceleri sadece toz tutuyor ise o zaman bunları daha düzgün bir şekilde kullanmanın zamanı geldi. Bunları plastik düzenleyiciler yerine kullanabilirsiniz.

9- Baskılı çay havlularını kendiniz yapın

Beyaz havlular bazen sıkıcı hale gelebiliyor, işte burada onları nasıl daha ilginç hale getirebileceğinizi bulabilirsiniz. Bunun için size tek gereken şey istediğiniz renk kumaş boyası.

10- Tuvalet kağıdı tutacağını kendiniz yapın

Bu bir tutacak için en iy fikir, çünkü size yer kazandıracak ve tuvaletinizi daha güzel hale getirecek. Hemen en yakın bir dükkana gidin, gazete ve bazı eşyalar için dekoratir bir eşya olacaktır.