Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

En iyi 12 Kendin Yap Banyo Fikirleri

11.07.2017
58.940
En iyi 12 Kendin Yap Banyo Fikirleri

Banyolar hepimizin bildiği gibi en çok bakterinin bulunduğu ve hijyenin en üst düzeyde olması gereken bir yerdir ve aynı zamanda banyoların iç tasarımlarını önemsemeliyiz. Banyolarımızı tasarlarken buralara gerekli eşyaları alacağımız yüzlerce yer var fakat bir kendin yapı seviyoruz çünkü tasarruf ederiz ve kendi banyomuza eşsiz bir görünümü kendi tarzımız ve zevkimize göre tasarlayabiliriz.

Hemen kolları sıvayın, ihtiyacınız olan tüm şeyleri edinin ve fikirleriniz ile buraları daha güzel ve şaşırtıcı hale kendiniz getirin. Uygun bir fiyata banyolarını nasıl güzel bir hale getireceğiniz 10 adımı aşağıda bulacaksınız. Bol şanslar.

1- Boyamanı kendin yap

Eğer banyonuzun görünüşünü değiştirmek istiyorsanız iki kere düşünün. Çünkü bu fikir ile beraber eski olan banyonuzu tamamen değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ihtiyacınız olanları görebilirsiniz.

2- Banyonuz Havlu askılıklarını kendiniz yapın

Banyonuzu sade ve düzenli gösterecek olan bu fikirler hem çok kolay hem de çok uygun fiyata yapılabiliyor. Yapmanız gereken tek şey ahşap sepetleri duvarınıza asmak ve böylece havlularınızı buralara koyabilirsiniz.

geri1 of 5
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image