En Modern Asma Tavan Modelleri

Bir mekan içerisinde tavan kullanımının daha işlevsel ve şık hale gelmesini sağlayan asma tavan modelleri, seçenek açısından günümüzde oldukça zengin alternatifler sunar. Ev, ofis ya da farklı bir mekan için asma tavan dekorasyon ihtiyacı olabilir. Aydınlatma açısından ihtiyacı karşılaması ile birlikte sade görünümüyle de fark yaratacak güzel asma tavan modelleri uzman firmalar ve kişiler tarafından yapılmalıdır. Böylelikle dayanıklılık ve görsellik açısından daha kaliteli asma tavan modelleri elde edilebilecektir. Bu yazımızda asma tavan modelleri arayışınız için hazır tavan modellerinden oluşan örnekleri topladık.

1. Gençlere ve Çocuklara Özel Bir Model

En Modern Asma Tavan Modelleri

Resimdeki bulut deseninde olduğu gibi çocuklar ve gençler için belirli bir deseni yansıtan asma tavan modelleri, odayı olduğundan daha dikkat çekici hale getirecektir.

2. Klasik Salon Tasarımlarına Uygun

Modern Asma Tavan Modelleri

Klasik tarzda tasarlanan salonlar, oturma odası ya da diğer yaşam alanları için görseldeki örnek oldukça uygun. Hem şık hem de kullanışlı bir asma tavan tasarımıdır. Aynı zamanda bu tavanlar alçıpan tavan modelleri olarak bilinmektedir.

3. Asma Tavan Dekorasyonu için Dairesel Şekilleri Tercih Edebilirsiniz

Asma Tavan Modelleri

Işığın yayılması açısından özellikle küçük mekanlar için dairesel asma tavan modelleri oldukça uygundur. İşlevsel açıdan dairesel modeller tercih edilebilir.

4. Şerit Asma Tavan Modelleri

Şerit şeklinde devam eden asma tavan modelleri, yaşam alanları haricinde ofis ve ticari konut tasarımları için de çok uygun olacaktır.

Farklı ve modern asma tavan modelleri ile mekanları daha şık ve kullanışlı hale getirmek mümkün olacaktır. Renk, malzeme, boyut ve şekil açısından çok özgür tasarımlara ulaşılabilir, her mekana özel olacak şekilde farklı bir asma tavan uygulaması gerçekleştirilebilir.