Bizimle iletişime geçin

Oturma Odası

Bir Mekanı Mekan Yapacak En Modern Asma Tavan Modelleri

blank

Bir mekan içerisinde tavan kullanımının daha işlevsel ve şık hale gelmesini sağlayan asma tavan modelleri, seçenek açısından günümüzde oldukça zengin alternatifler sunar. İnsanlar ev, ofis ya da farklı bir mekan için asma tavan ihtiyacı yaşayabilir. Aydınlatma açısından ihtiyacı karşılaması ile birlikte, görünümü ile de fark yaratacak asma tavan modelleri, başarılı firmalar ve kişiler tarafından uygulanmalıdır. Böylelikle dayanıklılık ve görsellik açısından daha kaliteli asma tavan modelleri elde edilebilecektir.

1. Gençlere ve Çocuklara Özel Bir Model

En Modern Asma Tavan Modelleri

Resimdeki bulut deseninde olduğu gibi, çocuklar ve gençler için belirli bir deseni yansıtan asma tavan modelleri, odayı olduğundan daha dikkat çekici hale getirecektir.

2. Klasik Salon Tasarımlarına Uygun

Modern Asma Tavan Modelleri

Klasik tarzda tasarlanan salonlar ve yaşam alanları için, görseldeki örnek oldukça uygun. Hem şık hem de kullanışlı bir asma tavan tasarımıdır.

3. Dairesel Modellerde Asma Tavan Kullanımı

Asma Tavan Modelleri

Işığın yayılması açısından özellikle küçük mekanlar için dairesel asma tavan modelleri oldukça uygundur. İşlevsel açıdan dairesel modeller tercih edilebilir.

4. Şerit Asma Tavan Modelleri

blank

Şerit şeklinde devam eden asma tavan modelleri, yaşam alanları haricinde ofis ve ticari konut tasarımları için de çok uygun olacaktır.

Farklı ve modern asma tavan modelleri ile mekanları daha şık ve kullanışlı hale getirmek mümkün olacaktır. Renk, malzeme, boyut ve şekil açısından çok özgür tasarımlara ulaşılabilir, her mekana özel olacak şekilde farklı bir asma tavan uygulaması gerçekleştirilebilir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir