En Şık Banyolar İçin Özgün ve Keyifli Lif Modelleri

Her bireyin kendisine özel bir lifi bulunmaktadır. Bu lifleri klasik ve sıradan ürünlerden temin etmek yerine daha özgün modellere yönelmek bizim elimizde. Bunun için hazır ürünlerden ziyade örgü ile hazırlanan el emeği lif modelleri daha çok tercih edilmektedir. Farklı model arayışında olanlar için bu örnekler çok ilham verecektir. Kendisini geliştirmek isteyenler, modelleri deneyerek başlayabilir ve kendilerine özgü desenleri yaratarak daha iyi lifler üretebilirler. Farklı renklerde iplerin temin edilmesi ile herkes bu keyifli aktiviteyi gerçekleştirebilir. Sıradan modellerden sıkılanlar ve kendilerine özgü ürünler elde etmek isteyenler için lif örgü tekniklerini öğrenmek de oldukça kolaydır. Aileler için takım olarak modeller hazırlanabilir, evlenen çiftler için de çeyiz olarak sunulabilir. Lif örmek için yeterli örgü boşluklarını da tecrübe ettikçe öğrenebilirsiniz. Çok sık ya da çok aralıklı örmek yerine, lif kullanımına uygun şekilde hazırlamak zor olmayacaktır.  Bu tarz örneklerden yola çıkarak kendi özgün modellerini üreten ve yaptığı lif modelleri ile kazanç elde eden birçok birey bulunmaktadır. Yapılan lif ürünlerini dilediğiniz gibi çoğaltabilir ve daha sonra da değerlendirebilirsiniz.

1. Ailelere Özel Takım Lif Modelleri

Birden fazla lif modelini takım olacak şekilde kombin ederek, kalabalık aile ve gruplar için hazırlamak mümkün olacaktır. Benzer şekilleri uyumlu renklerle örebilir ve kendi tasarımlarınızı bu şekilde çoğaltabilirsiniz.

2. Farklı Geometrik Şekiller Bir Arada

Bir lif modeli üzerinde birden fazla geometrik şekli kullanarak örgülerinizi tamamlayabilirsiniz. Sadece dairesel ya da sadece kare lifler örmek yerine, farklı şekillerde özgün modeller deneyin.

3. El Emeğini Biraz Daha Fazla İsteyen Modeller

Örgü açısından biraz daha zor görünse de, sabırla öğrenilebilecek oldukça özgün modeller olduğunu söylemek mümkün. Özellikle genç kızların çok hoşuna gidecektir.

4. Yeni Evli Çiftler İçin Alternatif Lif Modelleri

Yeni evlenen çiftlere, modern ve keyifli ev tekstili ürünleri hazırlamak isteyenler için bu örnekler en ideal modellerden oluşmaktadır. Uygulaması da oldukça kolaydır ve takım şeklinde tasarlanabilir.

Örneklerden yola çıkarak siz de keyifle istediğiniz gibi lif modelleri örebilir ve sevdiklerinize de hediye sunabilirsiniz. El emeği ile hazırlanan lifler hem daha sağlıklı hem de daha özgün olacaktır. Sentetik malzemeler ile üretilen lifler cilt açısından uygun değildir. Örgü ipleri ile yapılan lifler sizin zevkinize göre hazırlanacak ve sağlığınız açısından da güven teşkil edecektir.