Erkek Bebek Örgü Patik Modelleri

Örgü örmek hem boş zamanları keyifli bir şekilde değerlendirmek hem de giyinme ihtiyacını karşılamak için yapılan bir etkinliktir. Yüz yıllardır kullanılan bir teknik olan örgü, günümüzde de halen son derece popüler olan bir uğraştır. Pek çok kadın boş vakitlerini anlamlı bir şekilde değerlendirmek ve sevdiklerine örgü örerek hazırladıkları özel bir hediye verebilmek için bu uğraşa zaman ayırmaktadır. Bilhassa anne adayları ve anneler bebekleri için kazaklar, bereler, atkılar, tulumlar, hırkalar ve patikler gibi birçok kıyafeti örmeyi tercih etmektedirler. Bu kıyafetler arasında patikler ön plana çıkmaktadır. Sizinde bir erkek bebeğiniz varsa ya da anne olmak için gün sayıyorsanız veya çok sevdiğiniz birinin yeni doğan bebeği için özel bir hediye vermek istiyorsanız patik örerek bunu başarabilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız görsellere göz atarak örmek istediğiniz modeli seçebilir ve minik oğlunuzun ayaklarının sıcacık kalmasını sağlayabilirsiniz. Ördüğünüz patikler sayesinde bebeğiniz aynı zamanda çok şık bir görüntüye sahip olacaktır. Seçtiğimiz görselleri incelediğinizde patik modellerinin son derece kolay olduğunu göreceksiniz. Bu yüzden fazla örgü bilginiz yoksa başarısız olacağınızı düşünmeyin. Biraz çaba göstererek görsellerimizdeki tüm patik modellerini örmeniz mümkün. Bunun için yapmanız gereken tek şey istediğiniz modele uygun ipleri ve şişleri satın almaktır. Ardından biraz vakit ayırıp bebeğinizin patiklerini örebilir ve onun minik ayaklarında kendi ördüğünüz patikleri görmenin keyfini tadabilirsiniz. Tüm bu duyguları tatmak ve başardığınız iş sayesinde kendinize olan güveninizi arttırmak için neden hala bekliyorsunuz?

1-Gri Patik Modeli

erkek-bebek-orgu-patik-modelleri-1

Klasik modellerden vazgeçemiyorum diyorsanız bu gri patikleri mutlaka minik oğlunuzun ayağında görmelisiniz. Son derece kolay bir şekilde örebileceğiniz bu patikler bebeğinizin ayağını sadece sıcak tutmakla kalmayacak aynı zamanda onun daha da şık görünmesini sağlayacaktır.

2-Ayıcıklı Patik Modeli

erkek-bebek-orgu-patik-modelleri-2

Bu harika ayıcıklı patik modelini görüp de beğenmeyecek kimse olduğunu sanmıyoruz. Sevimli mi sevimli bu patikleri oğlunuz ayağından çıkarmak istemeyecektir. Patikleri ördükten sonra ayıcıklı motifleri üzerine monte ederek örgüyü tamamlayabilirsiniz.

3-Patik ve Yelek Takımı

erkek-bebek-orgu-patik-modelleri-3

Bebeğinizin sevdiğiniz bir yeleği varsa ve ona uygun patikler örmek istiyorsanız bu görselimizden faydalanabilirsiniz. Patikleri iki renk ipten örerek daha canlı bir havaya kavuşmalarını sağlayabilirsiniz.

4-Krem Rengi Patikler

erkek-bebek-orgu-patik-modelleri-4

Yine klasik renklerden ve modellerden vazgeçemeyen anneler için harika bir patik modeli. Bebeğinizin minik ayakları bu patikler içinde kış boyunca sımsıcak kalacaktır. Üstelik bu patikleri örmek son derece kolay.

5-Yeşil Patik Modeli

erkek-bebek-orgu-patik-modelleri-5

Canlı renklerden hoşlanıyorsanız ve biraz farklı bir patik modeli arıyorsanız görselimizdeki modeli örmeyi deneyebilirsiniz. Biraz farklı bir örgü tekniği kullanılan bu patikler tamamlandığında kendinizle gurur duyacaksınız.

Sizler için seçtiğimiz patik modellerini beğendiğinizi ve en kısa süre içinde patik örmeye başlayacağınızı düşünüyoruz. Bebeğinizin minik ayaklarında kendi ellerinizle hazırladığınız patikleri görmek içinizi mutlulukla dolduracak!