En Güzel 19 Gelin Damat Lif Modelleri

Yeni evlenen gelin ve damatlar için birçok takım ürünü temin etmek gerekir. Günümüzde bu tarz ürünlerin el emeği ile hazırlanması yeniden trend haline gelmiştir. Özellikle banyo ve mutfak mekanlarında sıklıkla kullanacakları ürünler için takım modeller üretilebiliyor. Banyo ihtiyaçlarının vazgeçilmezi olan lif modellerinde de bu yıl çok farklı ve eğlenceli örnekler bulunmaktadır. Gelin ve damat lif modelleri konusunda bu örneklere bakılarak kolaylıkla modeller örülebilir. Örnekleri farklı renkler ya da denemeler ile isteyen herkes değiştirebilir. Hiç zorlanmadan örülebilecek olan gelin damat lif modelleri için lif yapmaya uygun olan iplerin temin edilmesi gerekiyor. Örme sıklığı ya da ip kalınlığı ise tamamen tasarımın kendisine kalan bir durumdur.

Gelin Damat Lif Modelleri

Gelinlik ve damatlık şeklinde örülen lifler, her yılın trendleri arasında mutlaka yerini almaktadır. Bu modeller ile birlikte daha farklı örnekleri de denemek isteyenler için, keyifli alternatifler de mevcuttur. Yeni evlenen çiftlere farklı ve emek içeren bir hediye sunmak isteyenler için de, lif takımı seçeneği çok uygun olacaktır. Ayrıca gelin ve damat bizzat kendileri için de bu ürünlerden hazırlayabilirler. Örgü işlerini hobi olarak benimseyen birçok insan bu modelleri denemelidir. Hatta işi daha ileri seviyeye getirip liflerin satışını gerçekleştiren birçok birey de bulunmaktadır. Farklı ürünler üretebilmeleri açısından bu örnekler çok fayda sağlayacaktır.

1. Farklı Ürünleri Bir Arada Bulundurun

Sevdiğiniz birçok motifi bir arada bulundurabilir ve gelin damat paketi şeklinde de hazırlayabilirsiniz.

2. Gelinlik ve Damatlık Figürünü İhmal Etmeyin

Gelin ve damat lifi modellerinde mutlaka uygulanması gereken bir örnek. Farklı detaylar ile daha özel ve modern hale getirilebilir.

3. Gelinlerin Çok Hoşuna Gidecek İkili Lif Örneği

Gelinlik şeklinde bir lif ile birlikte, sevilen bir motifin uygulandığı ikinci bir lif ile ikili ürün hazırlanabilir. Renkler de tamamen gelinin zevklerine göre seçilmelidir.

Resimleri Büyütmek için Üzerine Tıklayın.

Gelin damat lif modelleri ile yeni evliler için çok keyifli olacak sürprizler hazırlanabilir, banyo liflerine çok eğlenceli ve keyifli modeller eklenebilir. Sadece kullanacak çiftlere özel olacak bu lif örnekleri, kolaylıkla örülebilecek aşamalar içeriyor. Görsellere bakılarak lif modellerinin nasıl yapılacağı da hemen anlaşılmaktadır. Örgü işleri ile uğraşmayı seven ve lif örmek isteyen herkes, bu örnekleri mutlaka denemelidir.