Genç Kızlara Özel Çeyizlik Lif Modelleri

Yeni evlenecek gelin adayları için hazırlanan çeyizlerde, olmazsa olmaz parçalardan birisi de çeyizlik lif modelleri olarak kabul edilir. Hazırlanan çeyizlik lif modelleri için özgün ve kullanışlı örnekler arayanlara bu görseller çok fayda sağlayacaktır. Lif örgü işlerinde yeni olanlar bile kolayca bu modelleri işleyebilir. Daha sonra kendi özgün modellerinizi yaratmak da kolay olacaktır. Bu lifleri ister sevdiklerinize hediye edebilir, isterseniz de daha profesyonel bir şekilde lif satışı gerçekleştirebilirsiniz. El emeği ile hazırlanan çeyizlik lif modelleri, sağlık açısından da en iyisidir. Sentetik olmayan iplerle örülen her lif modeli, cilt için kullanıma çok uygun olacaktır. Çeyizlik lif modelleri konusunda istediğiniz örneklerden başlayabilir ve kolayca kendinizi geliştirebildiğinizi görebilirsiniz. Yeni evleneceklerin kendi el emeği ile hazırlamaya can attığı bu modeller, banyoya büyük hareketlilik kazandıracaktır. Aynı zamanda da eski geleneklerimizden birisi olan lif örme işinin devamı bu şekilde gerçekleşmiş olacaktır.

1. Gelin ve Damada Özel Model Seçeneği

Gelin ve damat için en klasik lif takımlarından birisidir. Ancak şekilleri itibariyle en çok tercih edilen ve çok şık duran alternatifler arasında yer almaktadır.

2. Renkler ve Çiçek Desenleri

Renkleri bir arada kullanarak çiçek görünümlü çeyizlik lif modelleri hazırlayabilirsiniz. Genç kızların da en çok hoşuna gidecek desenlerden birisidir.

3. Eğlenceli Lif Modelleri İsteyenlere Özel

Banyoda keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirmek için örnekteki gibi farklı ve dikkat çekici lif modelleri de üretilebilir. Hazırlanması bakımından da kolay olan örnekler arasındadır.

4. Üç Boyutlu Lif Modeli Hazırlama

Düz örgü ile tamamlanan her lif modeli üzerinde boyutlu olacak şekilde örülen motifler eklenebilir. Böylelikle çok daha farklı ve şık lifler elde edilebilir.

5. Çift Katlı Lif Kullananlar İçin

Uzun lif ihtiyacı olan ve katlayarak kullanmayı sevenler için bu tarz dairesel lif modelleri fayda sağlar. Nazar boncuğu desenine göre lif örmek de gayet basittir. Kolayca her örgü tekniği ile hazırlanabilir.

Çeyizlik lif modelleri ile yeni evlenecek olan gelin adaylarının banyo için ihtiyaçları en güzel ürünlerle tamamlanacaktır. Çiftlere özel örnekler, özgün desenler ve kolay örme teknikleri için bu örnekler çok yardımcı olmaktadır. Örneklerden yola çıkarak isteyen herkes kendi modellerini tasarlayabilir ve çevresi ile de paylaşabilir. Kişiye özel kullanım özelliği sayesinde her lif modelini farklı ürünlerle ve ölçü seçenekleri ile hazırlamak en iyisidir.