Bizimle iletişime geçin

Fikirler

Gergi Tavan Gökyüzünü Tavanınıza Taşıyın

blank

Evinizin tavanlarında farklı dekorasyon stilleri denemek istiyorsanız ve gökyüzünü tavanınıza taşımak en büyük arzularınız arasındaysa sizde son yılların gözde ürünlerinden olan dekoratif duvar kağıtlarından faydalanabilirsiniz. Bu kağıtlar sadece görüntüleriyle değil kolay bir şekilde yapıştırılabiliyor olmalarıyla da beğeni toplamaktadır.

Huzur Dolu Bir Ortam

gergi-tavan-gokyuzunu-tavaniniza-tasiyin-1

Kendinizi masmavi gökyüzünün altında hissetmek istemez misiniz? Eğer isterim diyorsanız bu duvar kağıtları tam size göre. Özel üretim olan bu kağıtlar sayesinde kendinizi bulutların ya da yıldızların altında bulabilirsiniz.

Ağaçlar Altında Bir Salon

gergi-tavan-gokyuzunu-tavaniniza-tasiyin-2

Muhteşem döşenmiş bu salonu eşsiz kılan en önemli özellik ise tabii ki kendinizi upuzun ağaçlar altındaymış gibi hissetmenizi sağlayacak tavanı. 3 boyutlu kağıtlarla dekore edilen bu tavandan gözünüzü kesinlikle alamayacaksınız.

Yıldızlar Altında

gergi-tavan-gokyuzunu-tavaniniza-tasiyin-3

Bacaklarınızı uzatmış televizyon izlerken kendinizi birden bire yıldızlar altında bulmaya ne dersiniz? İşte böyle bir tavan dekorasyonu yaparak bunu sağlamanız mümkün. Tabi ki bu dekorasyonu uygun bir avize ile tamamlamanız şart.

Parçalı Bulutlu

gergi-tavan-gokyuzunu-tavaniniza-tasiyin-4

Bulutlarda dolaşıyormuş izlenimi yaratan bu tavan dekorasyonu sayesinde bu salonda oturmak size hiç olmadığı kadar keyif verecek.

Kayan Yıldızlar

gergi-tavan-gokyuzunu-tavaniniza-tasiyin-5

Tavanınızda gece manzarası olmasını arzu ederseniz görselimizdeki gibi bir duvar kağıdı ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ay ve kayan yıldızlar sizi farklı diyarlara alıp götürecek.

Bulut Manzarası

gergi-tavan-gokyuzunu-tavaniniza-tasiyin-6

Sadece oturma odalarının ve salonların değil yatak odalarının tavanlarını da dekoratif duvar kağıtları ile süslemeniz mümkün. Böyle bir odayı hem oturma hem de yatak odası olarak
kullanabilirsiniz.

Bir Avuç Gökyüzü

gergi-tavan-gokyuzunu-tavaniniza-tasiyin-7

Salonunuzun çizgileriyle örtüşen böyle bir tavan dekorasyonu ile tüm arkadaşlarınızı kıskandırabilirsiniz.

Martılarla Baş Başa

gergi-tavan-gokyuzunu-tavaniniza-tasiyin-8

Güneşli masmavi bir gökyüzü ve bu gökyüzünde özgürce uçan martılar. Böyle bir manzaraya sahip olmayı hayal eden pek çok kişi bulunmaktadır. Sizse bunu 3 boyutlu dekoratif duvar kağıtları sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Çiçeklerle Bütünleşmiş Bulutlar

gergi-tavan-gokyuzunu-tavaniniza-tasiyin-9

Hem çiçeklerden hem de gökyüzünden vazgeçmem diyorsanız tavanınızı bu şekilde dekore edebilirsiniz.

Masmavi Bir Gökyüzü

gergi-tavan-gokyuzunu-tavaniniza-tasiyin-1

Beyaz bulutların çevrelediği masmavi bir gökyüzü herkesin saatlerce altında oturmaktan keyif alacağı bir ortamdır. Doğru ışıklandırma ile böyle bir salon göz kamaştırıcı hale gelecektir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir