Bizimle iletişime geçin

Bayan Örgü Modelleri

Havlu Kenarına Yapılabilecek İğne Oyası Modelleri

blank

Banyolarımızın vazgeçilmezi ve ev tekstili ürünlerinde de çeşitleri ile evlerimizi dolduran havlularımızı daha modern ve kullanışlı hale getirmek oldukça kolay. Eskinin geleneklerini bugün de devam ettirmek adına iğne oyası modellerini işleyerek havlularınıza canlılık kazandırabilirsiniz. Havluların iğne oyası modelleri ile detaylandırılması, banyo dekorasyonlarına da hareketlilik kazandırmaktadır. Sevdikleriniz ve kendiniz için havlu kenarlarına iğne oyası modelleri işleyebilirsiniz. Gerekli malzemeleri aldıktan sonra adım adım örgüleri öğrenebilir ve örnekleri değiştirerek kendi tasarımlarınızı da üretebilirsiniz. Havlu kenarlarını oya modelleri ile işleme örnekleri konusunda annelerimiz de bizlere yardımcı olabilir. En iyi örnekleri ve nasıl işleneceğini onlar çok daha iyi bilmektedir. İğne oyası modellerinin yapımı için kullanacağınız iplerde ne kadar çok renk alternatifine giderseniz, ürünleriniz de o kadar özgün ve modern olacaktır.

1. Desenler ile Aynı Şekilde İşlenen İğne Oyaları

blank

Havlu üzerindeki desenler size iğne oyası modelleri konusunda fikir verebilir. Ayrıca boncuk kullanımı iğne oyası işlemeleri için en trend seçeneklerden birisidir.

2. Hepsi Birbirinden Güzel

blank

İğne oyası modelleri ile işlediğiniz ürünleri hediye edecekseniz ya da banyo içerisinde duracaklarsa, mutlaka kurdele gibi detaylarla sunumu için de hazırlık yapın.

3. Çiçek Motiflerinde Yaratıcı Olun

blank

 

İğne oyası modelleri içerisinde en beğenilenler her zaman çiçek motifleri oluyor. Yaratıcılığın dahil edilebileceği motifler arasında da çiçekler ilk sırada yer alıyor.

4. Dikkat Çekici Renkler Seçin

blank

Beyaz bir havlu üzerinde dikkat çekici renklerle çiçek motiflerinden iğne oyası modelleri işleyebilirsiniz.

5. Bahar Motiflerini Birlikte Kullanın

blank

Sadece çiçek motifleri ile değil, kuş ve bitkiler ile de bahar desenlerini iğne oyası uyarlamaları ile havlularınıza yansıtabilirsiniz.

6. Yaratıcı Desenler Oluşturma

blank

Hayal gücünüzü devreye sokacak bu tarz motifleri işleyerek daha şık havlular elde edebilirsiniz.

7. Çiçek Motifleri İçin Bir Detay

blank

Henüz tamamlanmamış ve detay olarak kabul edilebilecek bu örnek ile çiçek işlemelerine dair yeni öğrenenler faydalanabilir.

8. İnce Çiçeklerle Oluşturulan Kompozisyonlar

blank

Çoklu olacak şekilde devam eden çiçek kompozisyonları da oldukça emek isteyen ve çok şık duran ürünler arasındadır.

9. Ürünün Üzerine İşleme Yapmak

blank

Sadece havlu kenarına değil, isterseniz üzerine de iğne oyası modelleri işleyebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve keyiflidir.

 

 

Havlularınızı daha şık hale getirmek için el emeği ile hazırlayabileceğiniz iğne oyası modelleri haricinde, bu işlemeleri satan bireylerden de hazır olarak temin etmeniz mümkün olacaktır. Öğrenmesi oldukça kolay olan iğne oyaları konusunda bu örneklerden faydalanın ve kendinizi daha kısa sürede geliştirin.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir