Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Kendin Yap Takı Kutusu

17.11.2016
35.733
Kendin Yap Takı Kutusu

Takılar kadınların güzelliğini tamamlayan en etkili aksesuar arasında yer almaktadır. Sizde takılarınızı düzenli bir şekilde saklamak ve gerektiğinde rahatlıkla aralarından seçim yapabilmek için kendinize en uygun takısı kutusunu hazırlamaya ne dersiniz? Evinizde kendi başınıza yapabileceğiniz takı kutusu sayesinde sizde gereksinimlerinize göre takılarınızı düzenleme şansını elde edebilirsiniz. Takı kutusu yapımı için gösterdiğimiz adımları izlemeniz fazlasıyla yeterli olacaktır. Yapacağınız takı kutusu sayesinde evinizde dağınık bir şekilde duran takılarınızı bir araya toplama şansına da sahip olacaksınız. Takı kutusunun sevdiğiniz insanlara verebileceğiniz harika bir hediye olduğunu da unutmamalısınız. Sevdiklerinizi mutlu edebilme adına onlara çok özel bir armağan vermek istediğinizde, el emeğinizle yapmış olduğunuz takı kutusu çok anlamlı ve hoş bir hediye olacaktır.

El becerinize biraz olsun güveniyorsanız sizde daha fazla zaman kaybetmeden ilk adımı atmalı ve ortaya takı kutusu gibi hem dekoratif hem de kullanışlı ürünler çıkarmalısınız. Kendin yap takı kutusu için ihtiyacınız olan malzemeler de oldukça basit. Öncelikle istediğiniz büyüklükte bir karton kutu bularak işe başlamalısınız. Yaptığınız alışverişlerden arta kalan kutuları değerlendirebilirsiniz. İkinci ihtiyacınız ise zevkinize hitap eden bir kumaş. Tutkal, makas ve takı kutusu süslemek için kullanacağınız aksesuarları da temin ettiğinizde takı kutusu yapımına başlayabilirsiniz. Görsellerimizi inceleyerek takı kutusu yapımında takip etmeniz gereken yolu öğrenebilirsiniz.

1-Muhteşem Bir Takı Kutusu

kendin-yap-taki-kutusu-1

Takılarınızı istediğiniz zaman koyduğunuz yerde bulamamaktan şikayetçiyseniz ya da hepsi bir arada karmakarışık bir şekilde duruyorsa ve bu durumdan rahatsız oluyorsanız hemen bir takı kutusu temin etmelisiniz. Piyasada pek çok takı kutusu bulunmakta. Ancak bu kutular zevkinize hitap etmiyorsa ya da ihtiyacınızı karşılayacak niteliklere sahip değilse sizde böyle harika bir takı kutusu yapabilirsiniz.

2-Karton Kutuyu Şekillendirin

kendin-yap-taki-kutusu-2

İstediğiniz ebatta bir karton kutuyu şekillendirmekle işe başlayın. Takı kutunuzun bir çekmecesi olacağı için görselimizdeki gösterildiği şekilde çekmecenin gireceği yeri kesin.

geri1 of 4
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image