Örgü Patik Modelleri

Örgü örmeye karşı bir yeteneğiniz varsa ve patik modelleri özellikle örmekten keyif aldığınız modeller arasında yer alıyorsa bu yazımızı kesinlikle es geçmemelisiniz. Özellikle kış aylarının en popüler aksesuarlarından olan el örgüsü patikleri, ister kendiniz giyebilir, isterseniz çocuklarınız, akrabalarınız ve arkadaşlarınıza hediye edip onları sevindirebilirsiniz. El emeği göz nuru ile meydana getirilen bu hediyeler herkesi memnun edecektir.

Muhteşem Patik Modelleri

Hem pratik hem de şık patikler örmeyi arzu ediyorsanız galerimizde bulunan görselleri inceleyebilirsiniz. Her yaşa ve her zevke hitap eden bu modeller arasından mutlaka sizin de
beğendikleriniz ve örmek için can atacaklarınız çıkacaktır.

Çiçekli Patik

orgu-patik-modelleri-1

Adeta yazlık ayakkabı havası bulunan bu harika patiği kalın ip kullanarak dolgun görünmesini sağlayabilirsiniz. Yine kalın ve renkli ipler kullanarak yapacağınız çiçek modellerinizi
patiğinizin üstüne dikmeniz ortaya böylesine harika bir model çıkması için yeterli olacaktır. Bu patikleri ayağınızda gören arkadaşlarınız sizi çok kıskanacak!

Patik Modeli

orgu-patik-modelleri-2

Ayak bileğine kadar kapalı olan bu patikler sayesinde ayaklarınız hiç üşümeyecek. Adeta botmuş gibi duran bu patikleri kendi zevkinize uygun bir renkte kalın ip kullanarak kısa sürede ortaya çıkarabilirsiniz.

Hardal Sarısı Patik

orgu-patik-modelleri-3

Rengiyle olduğu kadar deseniyle de dikkat çeken bu patiklere fiyonklar ayrı bir güzellik katmış. Yapılışı oldukça kolay olan bu modele çevrenizdeki herkes bayılacak.

Tüylü Patik

orgu-patik-modelleri-4

Kim böyle bir patiğe karşı koyabilir ki? Özellikle şıklığına düşkün olan kadınlar bu patikleri ayaklarından çıkartmak istemeyecekler. Bu patiği örmeye başlamadan önce satın alacağınız ipler konusunda dikkatli olmalısınız.

Bahar Havası

orgu-patik-modelleri-5

Görselimizdeki gibi bir patiği sadece kış aylarında değil rahatlıkla bahar aylarında da kullanabilirsiniz. Bu patik üzerine dikilen çiçekler sayesinde son derece göz kamaştırıcı bir model olmayı başarmış. Ergenlik çağında bir kızınız varsa bu patikleri ona hediye etmeniz mutluluktan havalara uçmasını sağlamak için yeterli olacaktır.

Değişik Bir Patik Fikri

orgu-patik-modelleri-6

Klasik patik modellerinden farklı model örmek istiyorum diyorsanız bu model tam size göre. Kalın ipler kullanılarak yapılan bu modeli çok kısa bir süre içinde bitirmeniz mümkün. Bu patikleri ayağınızdan hiç çıkarmak istemeyeceksiniz.