En Modern 23 Örgü Bebek Patik Modelleri ve Yapılışları

Bebekler için hazırlanabilecek kullanışlı ve modern ürünler arasında patikler çok tercih edilmekte ve anneler tarafından da mutlaka temin edilmektedir. En modern örgü bebek patik modelleri için bazı örgü tekniklerini ve çalışmalarını öğrenmek yeterli olacaktır. Ebat olarak çok küçük olan ürünler olduğu için, üretimleri de oldukça basit ve pratiktir. Kısa sürede birçok farklı bebek patik modelleri çıkarmak mümkün olacaktır.

Yapılışları hakkında anlatılan görsellerde adım adım ne yapılacağını öğrendikçe herkes kendi desenleri ve renk seçenekleri ile bebekler için çok modern ve kullanışlı patikler hazırlayabilir. Bu ürünler, bebeklerde hem çok şık durmakta hem de ayaklarını soğuk havalardan en iyi şekilde korumaktadır. Bebekler için bu tarz yeni modelleri keşfedenler hem sevdiklerine hediye edebilir hem de daha fazla ürün üreterek satışını dahi gerçekleştirebilir.

1. Farklı Örgü Teknikleri Bir Arada

Bu modelde olduğu gibi, farklı örgü tekniklerini gerçekleştirip bir araya getirerek çok hoş görünümlü patikler elde etmek mümkün.

2. Adım Adım Örüp Birleştirme Tekniği

Bütün olarak örmek yerine bu şekilde taban ve kenarlarını ayrı ayrı ördükten sonra da birleştirerek çok modern patikler elde edilebilir.

3. Ayakkabı Şeklinde Patik

Çorap kalıbından ziyade, bu tarz bir teknik ile ayakkabı şeklinde daha çok ayağı saran bir patik modeli elde edilecektir.

Hem onların ayaklarını daha sıcak tutacak hem de kıyafetleri ile birlikte bir uyum sağlayacak patik modelleri ile bebekler çok daha şık ve rahat oluyor. Bebek patik modelleri için görsellerdeki teknikleri takip etmek ve adım adım uygulamak yeterli olacaktır. İsteyen herkes kolayca öğrenebilir ve örgüleri gerçekleştirebilir.

Kaynak: https://tr.pinterest.com/