Erkek Bebek Örgü Hırka Modelleri

Kış aylarının gelmesiyle birlikte en popüler olan kıyafetler arasında hırkalar ilk sıralarda yer alıyor. Kışı sıcacık bir şekilde geçirmek isteyenler mutlaka gardrobunda bir hırkaya yer veriyor. El örgüsü hırka modelleri ise en çok rağbet gören modeller arasında. Özellikle anneler bebekleri için el örgüsü hırka modelleri satın almayı ya da kendileri örmeyi tercih ediyorlar. Sizde erkek bebeğinizin kışı sıcacık geçirmesini arzu etmez misiniz? Tabii ki isterim diyorsanız piyasada bulunan hırka modelleri yerine kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir hırkayı bebeğinize giydirebilirsiniz. Böyle bir hırka sayesinde bebeğiniz kış mevsimi boyunca soğuk havalardan korunmuş olmakla kalmayacak aynı zamanda kimsede bulunmayan bu özel hırka modeli ile son derece şık bir görüntüye sahip olacak.

erkek-bebek-orgu-hirka-modelleri-47

Hırka örmek istiyorum ancak yeterli örgü bilgim ve becerim yok diyorsanız görsellerimizi incelediğinizde fikrinizin değişeceğine eminiz. Zira sizler için en kolay ve en şık erkek bebek örgü hırka modellerini seçmiş bulunmaktayız. İlk etapta hırka örme konusunda biraz zorlansanız bile yavaş yavaş ustalaştığınızı hatta hırka örmekten zevk aldığınızı fark edeceksiniz. Ördüğünüz hırkayı görenlerin sizi hem takdir edeceğinden hem de biraz da olsa kıskanacağından emin olabilirsiniz. En güzel hırka modellerini içeren görsellerimizi ayrıntılı bir şekilde inceleyerek bebeğiniz için en uygun modeli seçmek ve ihtiyacınız olan malzemeleri satın alarak hırkayı örmeye başlamak tamamen sizin elinizde.

1-Yeşil Hırka Modeli

erkek-bebek-orgu-hirka-modelleri-1

Minik oğlunuzun hem soğuklardan korunmasını hem de daha sevimli bir havaya kavuşmasını istiyorsanız bu hırkayı örerek ona yardımcı olabilirsiniz. Kapşonu sayesinde bu hırka modeli onun sadece vücudunu değil başını da sıcak tutacaktır. Hırkaya uyumlu renkte iri düğmeler kullanarak örgüyü tamamlayabilirsiniz.

2-Klasik Hırka Modeli

erkek-bebek-orgu-hirka-modelleri-2

Bebeğinizi bu hırkanın içinde hayal edebiliyor musunuz? Cevabınız evetse bu hırkanın ona ne kadar yakışacağını hayalinizde canlandırmış olmalısınız. İki renk ip kullanarak kolayla örebileceğiniz bu hırkanın ön kısmına koyu renk düğmeler dikmeniz daha hoş bir görüntüye kavuşmasını sağlayacaktır.

3-Mavi Hırka Modeli

erkek-bebek-orgu-hirka-modelleri-3

İşte bebeğinizi hem sıcak tutacak hem de son derece şık görünmesini sağlayacak bir hırka modeli daha. Oldukça kalın iplerle örülen bu modeli kısa süre içerisinde tamamlayabilir, büyük düğmeler kullanarak hırkaya hareket katabilirsiniz.

4-Modern Hırka Modeli

erkek-bebek-orgu-hirka-modelleri-4

Öreceğiniz hırkanın biraz farklı olmasını arzu ediyorsanız bu görselimizdeki modelden faydalanabilirsiniz. Klasik hırkalardan değişik çizgilere sahip olan bu hırka yaka detayı ve düğmeleri ile göz dolduruyor.

5-Gri Hırka Modeli

erkek-bebek-orgu-hirka-modelleri-5

Yine modern çizgiler taşıyan bir erkek bebek hırka modeli daha. Örülüşü oldukça kolay olan bu modeli cazip kılan tarafı ise yakası.

Sizler için hazırlamış olduğumuz görselleri incelediğinizi ve hayalinizdeki gibi bir hırka modeli bulduğunuzu düşünüyoruz. İhtiyacınız olan ipleri ve şişleri temin ederek bebeğinizin uzun süre üzerinden çıkartmak istemeyeceği bir hırka modelini örmeye başlamak için neden hala bekliyorsunuz?