Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Evde Deneyebileceğiniz Harika ve Zekice 45 Düzenleme ve Depolama Fikirleri

10.08.2017
114.497
Evde Deneyebileceğiniz Harika ve Zekice 45 Düzenleme ve Depolama Fikirleri

Evinizin dekorunda depolama yerleri genel olarak sıkıntılı olan problemlerden biridir, özellikle kaldığınız yer küçük ise. Ve hatta birçok odanız olsa bile iç tasarımınızın rastgele olmasını istemezsiniz.

Bu yüzden bu depolama ve düzenleme fikirleri dünyanın en iyi fikirleridir. Bunları çok sevdiğimiz için size bu 45 harika fikri sunuyoruz.

Elbise Askısını Şapkalar İçin Kullanmak

Sıradan bir elbise askısına halkalar ekleyerek şapkalarınızı burada kolayca saklayabilir ve dağınıklığı önleyebilirsiniz. Bu fikri şapkalardan başka şeyler için de kullanabilirsiniz.

Dolap Altı Çekmece Depolama

Sınırlı alan demek bu yeri daha yaratıcı ve daha etkili kullanmanızı gerektirir. Dolap altına böyle bir çekmece yaparak burada bıçaklarınızı veya diğer küçük eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

Tuvalet Kâğıdı Rulosu Kablo Düzenleyicisi

Kablolarınızı düzenlemezseniz dağınık görünürler. Tuvalet kâğıdı rulosu şaşırtıcı bir şekilde bu iş için tam uygundur.

Dolap Kapağı Kesme Tahta Depolaması

Kesme tahtaları tek parça oldukları için onları depolamak sorun değildir. Özellikle dolap kapağınızda uygun bir yer varsa bunları güzel bir şekilde burada saklayabilirsiniz.

Lavabo Altı Düzenleme

Lavabo altındaki dolap temizlik malzemelerini saklayabileceğiniz güzel bir yerdir. Fakat burası dağınık olabilir. Bu düzenleme fikrini kullanarak burayı daha düzenli bir hale getirebilirsiniz.

geri1 of 10
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image