Yapımı Oldukça Keyifli ve Kolay Elbise Lif Modelleri

Banyo lifi deyip geçmeyin. Hayal gücünün ve yaratıcılığın devreye girmesi ile birlikte oluşturulan elbise lif modelleri banyolarınıza renk katmak için ideal olacaktır. Örmesi oldukça kolay olan bu örneklere bakarak siz de kendiniz ve sevdiklerinize özel elbise lif modelleri hazırlayabilirsiniz. Elbise şeklinde yapılan lif modelleri sayesinde çocuklara banyo yaptırmak da daha kolay olacaktır. Lifleri hazırlarken farklı kalınlıktaki iplerden de faydalanabilirsiniz. Böylelikle daha farklı modelde elbise lifler yapmak mümkün olacaktır. Değişik lif modelleri için çok fazla renk kullanmalısınız. İpleri temin ederken farklı renk seçeneklerine de göz atmayı unutmayın. Sıradan bir modeli bile renkler sayesinde çok daha farklı hale getirebilirsiniz. Banyo lifleri ile banyonun ne kadar değişeceğini ve daha renkli görüneceğini ördükten sonra göreceksiniz. Evde her birey için özel olacak bir lif örün ve özgün modeller ile herkese özel bir lif olmasına özen gösterin.

1. Gömlek Şeklinde Lif Modeli

Elbise Lif Modelleri

Düğmeli bir gömlek şeklinde lif modelleri uygulayabilirsiniz. Farklı renkleri de denemeli, süslemeler ile detaylandırmalısınız.

2. Renkli Elbiseler ile Lif Yapın

Elbise Lif Modelleri

Lif modellerine en çok renkli elbiselerin yakıştığı bir gerçek. Çocuk elbisesi şeklinde tasarlayabilirsiniz.

Elbise şeklinde yapılan lif ürünlerine hem çocuklar hem de yetişkinler bayılıyor. Banyolara renk kazandıran bu tarz lifler ile daha keyifli bir banyo süreci yaşayabilirsiniz. İsterseniz elbise modelinde lifler örerek bu ürünlerin satışını da sağlayabilirsiniz. Elbise şeklinde ördüğünüz lifleri işlemeler ile süslemeyi ihmal etmeyin. Böylelikle daha gerçekçi ve farklı elbise lif ürünlerine sahip olabilirsiniz.