Bizimle iletişime geçin

Bebek Örgü Modelleri

Renkli ve Desenli Bebek Örgü Bere Modelleri

blank

İnsanların en temel ihtiyaçlarından biri de giyinmektir. Örgü örmek bu ihtiyacı karşılamak için ortaya çıkan bir uğraşı türü olsa da günümüzde hobi ya da sosyal faaliyet olarak da kullanılmaktadır. El emeği ile örgü örülerek hazırlanan kazak, yelek, patik, eldiven ve bere gibi bir çeşitli giyim malzemeleri bulunmaktadır. Örgü örerek meydana getirilen modeller sadece yetişkinler için değil bebek ve çocuklar için de son derece yaygındır. Özellikle anne adayları ve yeni anne olmuş kadınlar bebekleri için kendi el becerileri ile giysiler hazırlamak istemektedirler. Bu giysilerden biri de berelerdir. Kış aylarında bebeklerin kafalarını soğuk havadan korumak amacıyla örülen bu bereler aynı zamanda muhteşem yaratıcılık örnekleri de içeriyor. Rengarenk ipler kullanılarak örülen bereler sayesinde tüm dikkatler bebeklerin üzerine toplanıyor.

bebek-orgu-bere-modelleri

Eğer sizde anne iseniz ya da olmak üzereyseniz içinde bulunduğumuz kış aylarında bebeğinizi sıcak tutacak harika bere modellerini rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Bebeğiniz için özel olarak ördüğünüz bu bereyi her gördüğünüzde içiniz sımsıcak olacaktır. Sizlerle paylaştığımız bere modellerini inceleyerek isterseniz modern ve eğlenceli bir bere, isterseniz de klasik bir bere örmeniz mümkün. Bebeğinizin cinsiyetine göre pembe ve mavi renklerde bereler örebileceğiniz gibi hoşunuza giden herhangi bir rengi tercih etmekte size kalmış. Birbirinden harika bere modellerini ortaya çıkarabilmek için piyasada bulunan çeşitli renk ve kalınlıktaki iplerden satın alabilirsiniz. Ayrıca bereleri örmek için şişlere ve tığıya ihtiyacınız olabilir. Bebeğiniz için en güzel bere modelini örmek ve onu bu bereyi takarken görmek istiyorsanız bir an önce harekete geçmelisiniz. Görsellerimizi inceleyerek kendiniz için bir esin kaynağı bulacağınızdan eminiz.

1-Pembe Bere

bebek-orgu-bere-modelleri-1

Minik kızınıza kendi ellerinizle hazırladığınız bir bereyi giydirmek istiyorsanız bu sevimli mi sevimli bere modeli tam size göre. Üstelik sadece lastik ve haroşa örgü ile bu bereyi kolaylıkla hazırlamanız mümkün. Kulak kısımlarını ise tüylü bir ip çeşidi kullanarak tamamlayabilirsiniz.

2-Klasik ve Kullanışlı Bere

bebek-orgu-bere-modelleri-2

Yıllar geçse de popülaritesinden hiçbir şey kaybetmeyecek bir bere modeli hazırlamak istiyorsanız bu bere tam size göre. Kız çocuğunuz varsa pembe tonlarında bir ip tercih edebileceğiniz gibi erkek çocuğunuz varsa sevdiği renklerden herhangi birini seçebilirsiniz.

3-Ponponlu Bere

bebek-orgu-bere-modelleri-3

Bebeğinizin hem soğuktan korunmasını hem de sevimli görünmesini sağlamak istiyorsanız bu bere modeli fazlasıyla işinizi görecektir. Üstelik yine haroşa ve lastik örgü kullanarak bu modeli rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

4-Kolay Bere Modeli

bebek-orgu-bere-modelleri-4

Bebeğinizin zarif bir görüntüye kavuşmasını sağlamak için sizde böyle bir bere modelini tercih edebilirsiniz. Biraz zaman harcamanız ve biraz da el becerinizi konuşturmanız bu harika bere modelinin ortaya çıkması için yeterli olacaktır.

5-Tüylü Bere Modeli

bebek-orgu-bere-modelleri-5

İşte bebeğinizi en soğuk havalarda bile koruyacak harika bir bere modeli daha. Bu modelleri istediğiniz renk ipliklerle ördükten sonra tepesine yerleştireceğiniz bir ponpon tamamen farklı bir hava yaratmanızı sağlayacaktır.

Bere modellerimiz arasından bebeğinize en uygun olacağını düşündüğünüz bir modeli seçerek hemen örmeye başlayabilir ve onu bu soğuk kış günlerinde rahatlıkla koruyabilirsiniz.

İlginizi Çekecek Konular

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir