Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Milyonerler İçin 27 İlham Verici Fikir

15.03.2015
3.994
Milyonerler İçin 27 İlham Verici Fikir

Milyoner olsaydınız neler yapardınız? Piyangoyu kazansanız hayatınız nasıl olurdu? Dünyayı mı dolaşırdınız? Çok pahalı bir yat ya da özel jet mi alırsınız? Peki ya kocaman bir malikane yaptırmaya ya da satın almaya ne dersiniz? Milyoner de olsanız, yuvam diyebileceğiniz bir yere ihtiyacınız olacaktır. Para her şeyi satın alamaz… ama hayatınıza stil ve zevk katacağı da bir gerçekte. Milyoner malikanenize ekleyebileceğiniz bu 27 sıradışı ve ilham verici fikri bulduk. Tabi ki bu lüksleri biraz indirgeyebilir ya da kendi evinizde kullanmak için farklı şekillerde ilham alabilirsiniz.

1-Doğanın içinde, sıcak yaz günlerinde duş alabileceğiniz bir yağmur duşu.

milyonerler-icin-dekorasyon-fikirleri

Bu yağmur duşu, yağmur ormanlarını arka bahçenizde ziyaret etmenizi sağlayacak, büyük yapraklı ağaçlar ve bambular, taştan bir yol ve orman temalı aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

2-Bu kitaplık gizli bir odanın kapısı

milyonerler-icin-dekorasyon-fikirleri-1

Ortaçağa ait birçok romanda bahsi geçtiği gibi, gizli odalar ve gizli geçişler birçok evde bulunmaktaymış. Bugünlerde de ihtiyacınız olabilir tabi ki, bu kitaplık ve gizli odanız evinize özel bir element eklemiş olacak. Tabi dış dünyaya açılan gizli kapılar da kullanabilirsiniz o tarihi romanlarda bahsedildiği gibi.

3-Yatağınızın altındaki özel bir bölme sayesinde kitaplarınızı koyabileceğiniz gizli bir kütüphane

milyonerler-icin-dekorasyon-fikirleri-2

Bugünlerde herkesin “her şeyden uzaklaşabileceği” bir alana ihtiyacı var fakat hepimiz bu lükse sahip olabilecek kadar şanslı değiliz. Fiziksel ve zihinsel olarak her şeyden uzaklaşabileceğiniz, kitaplarla dolu gizli bir odanız olduğunu, bunun size vereceği mutluluğu hayal edin.

4-Dört tarafını kullanabileceğiniz ve yaratıcılığınızın sınırlandırılamadığı bir Lego odası

milyonerler-icin-dekorasyon-fikirleri-3

Artık milyoner olduğunuza göre, saat altıda kalkıp işe giden otobüsü yakalamak zorunda değilsiniz, aksine öldürecek çok fazla zamanınız var… Kendi lego şehrinizi yaratırken ne kadar çok fikir üretebileceğinizi bilseniz şaşırırsınız. Asıl problem çocukları Lego odanızdan nasıl uzak tutacaksınız? Tabi eğer çocukları olan bir milyonerseniz, onların da kendi lego odaları olmasını sağlayabilirsiniz.

geri1 of 6
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image