Ev Düzenleme – ev dekorasyon fikirleri ve modern dizayn

Mutfağınızda Kullanışlı Bir Ofis Tasarlamanın 20 Yolu

26.11.2014
7.090
Mutfağınızda Kullanışlı Bir Ofis Tasarlamanın 20 Yolu

6-Mutfak adası depolamak için mükemmel bir ekstra alan yaratacaktır. Bu sayede yemek pişirdiğiniz yer ile ofisiniz arasında kesin bir çizgi çizmiş olacaksınız. Taşınabilir bir mutfak adası kullanarak mutfağınıza çok yönlülük katabilirsiniz. Daha çok raf ve depo alanına sahip olurken bu konuda daha az endişeleneceksiniz.

ofis-mutfak-modelleri-10

ofis-mutfak-modelleri-11

7-Yerden tasarruf edebileceğiniz başka seçenekler düşünün. Örneğin, çalışma masasının altında bir depo alanı oluşturabilirsiniz. Boş kutular ya da aklınıza gelen herhangi bir şey kullanabilirsiniz ve bu alanı bir perde kullanarak saklayabilirsiniz.

ofis-mutfak-modelleri-12

8-Elektronik aletleriniz için yeterli güç kaynağına sahip olduğunuzdan emin olun (bilgisayar, faks makinesi, şarj makineleri, yazıcı vb.). Eğer yeterli priziniz yoksa bir uzatma kablosu kullanabilirsiniz. Emin olun, ihtiyacınız olacaktır!

ofis-mutfak-modelleri-13

9-Mutfak tezgahınızda herhangi kablo vb. şeylerin bulunmasından kaçının. Güzel bir görünüm yaratmadığı gibi tehlikeli de olabilir. Bıçaklar, kablolar ve birkaç damla suyun bir araya geldiğini düşünün… kesinlikle iyi bir fikir değil!

ofis-mutfak-modelleri-14

10- Işıklandırma ise düşünülmesi gereken başka bir detay. Doğal bir ışık kaynağına yakın olması adına çalışma masanızı pencereye yakın bir yere yerleştirebilirsiniz. Yapay ışıklandırma için ise, eğer bir masa lambası için yeterli yeriniz yoksa, dolap altına yerleştirilen lambaları kullanmayı deneyin.

ofis-mutfak-modelleri-15

2 of 4
Yazının Devamı için Butonları Kullanın!

Etiketler:

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Bir Cevap Yazın

Choose A Format
List
Image