Bizimle iletişime geçin

Blog

Sizi Etkileyecek Çarpıcı Raf Aydınlatmaları Fikirleri

blank

Raflar artık her evin dekorasyonunda olmazsa olmazıdır. Her eve bulunabilirler ve hem fonksiyonel hem de dekoratiflerdir. Bu rafların asıl amaçları kullanacağınız eşyaları buralarda saklamaktır. Bunları ister düz bir raf olarak ve ya dekoratif bir şekilde evinizde bulunabilir. Ve ya bunları bazı ışıklar ile de birleştirebilirsiniz. Bugün biz sizlere bu raf aydınlatmalarının size ilham vermesini ve evinize bu rafların nasıl ekleneceğini göstereceğiz.

Işık işlemeleri her rafa koyulabilir. Bu ışıklar ise çok çeşitlidir, LED ışıklar, gömme ışıklar vb. Bunları rafların üstüne ve ya altına hatta yanlarına bile takabilirsiniz. Bu ışık düzenlemeleri genel olarak oturma odalarında, kitaplarınızı düzenlediğiniz yerlerde ve ye dekoratif eşyalarınızın olduğu raflardadır. Böylelikle bu ışıklar oturma odanıza ayrı bir hava katacaktır. İşte size birkaç fikir.

Çarpıcı Raf Aydınlatma Fikirleri

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-1

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-2

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-3

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-4

 

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-6

Bu aydınlatmalar aynı zamanda evdeki ofisinize de eklenebilir. Dekorasyon için eklenebilir. Hatta en altta bulunan rafa da ekleyerek size masa lambası gibi işinize yarayabilir.

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-7

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-8

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-9

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-10

Bunlar aynı zamanda mutfaklarda da iyi bir seçim. Tekrar bunlar dekoratif amaçlarla kullanılabilir ve ya mutfakların en köşe alanlarını aydınlatmada da kullanılabilir. Böylece bu ışıkları bazı yemeklerinizi hazırlarken kullanabilirsiniz.

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-11

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-12

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-13

Eğer yatak odanızda romantik bir ortam yaratmak isterseniz raflara bu ışıklardan eklemeniz gerekiyor. Aynı zamanda bazı LED ışıkları da kullanarak odalarınızı tamamen aydınlatabilirsiniz.

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-14

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-15

Bu ışıklar banyo için de kullanılabilir. Bu özellikle duş alanınızda olmalı. Işıklar banyonuza aynı spa havası katacaktır. Peki siz de hadi biraz ışık ekleyin neden duruyorsunuz?

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-16

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-17

sizi-etkileyecek-carpici-raf-aydinlatmalari-fikirleri-18

Evet, hangi ışık fikrini en çok beğendiniz? Yorumlarda bunu bize söyleyebilirsiniz ayrıca siz de bunlardan yaparak bizimle paylaşabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür eder ve sitemizin içeriği ile güncel kalın, ve aynı zamanda sitemizdeki diğer içeriklerle kendi evinizi nasıl dekore edebileceğinize bir bakın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir