Bizimle iletişime geçin

Blog

Yatak Odaların’da Mor Renk Tercihi!

blank

Yatak odaları herkes için çok özel alanlar. Bu odalarda kendini huzurlu hissetmek isteyenler göz zevklerini okşayacak şekilde dekorasyon yapmaya özen gösteriyorlar. Göz zevkine hitap etmek içinse hiç şüphesiz en önemli koşullardan biri kullanılacak renkler. Sizde bir çok kişi gibi mor rengi ve tonlarını seviyorsanız görsellerimizi inceleyerek kendiniz için ilham alabilirsiniz.

Mor Renklerden Bir Demet

Yatak odanızı ne tür mobilyalarla döşemiş olursanız olun mor renk mobilyalarınıza uyum sağlayacaktır. İster klasik ister modern bir tarzınız olsun mor yatak odanız için son derece uygun bir seçim olacaktır.

Lavanta Rengi Yatak Odası

yatak-odalarinda-mor-renk-tercihi-1

Bu görselimizde siyah ile lavanta renginin muhteşem uyumunu görüyoruz. Siyah karyola üzerine lavanta ve siyah renklerden oluşan bir yatak örtüsü ve yastıklar kullanılmış. Perdeler de aynı tonlara uygun olarak seçilmiş.

Göz Alıcı Bir Yatak Odası

yatak-odalarinda-mor-renk-tercihi-2

Son derece canlı bir havaya sahip olan bu yatak odasının dizaynında parlak mor, menekşe ve lavanta renklerine rastlamak mümkün. Bu renkler beyaz zemin ve tüller ile uyum sağlarken şifonyer ise siyah renkte tercih edilmiş.

Mor Genç Odası

yatak-odalarinda-mor-renk-tercihi-3

Çift katlı ranza ile dekore edilen bu genç odasında mor tonları kullanılmış. Desenli perde ile renkli yastıklar odaya ayrı bir hareket katıyor.

Mor Büyü

yatak-odalarinda-mor-renk-tercihi-4

Görselimizde gördüğünüz gibi bir odaya sahip olmanız aslında hiçte zor değil. Beyaz mobilyalar tercih etmeniz ve morun değişik tonlarını kullanarak yatak örtüsü, perde, halı ve duvarlarınızın rengini seçmeniz yeterli olacaktır. İyi bir aydınlatma ile yatak odanız son haline kavuşacaktır.

Mor Ranzalar

yatak-odalarinda-mor-renk-tercihi-5

Kısıtlı bir alana da sahip olsanız mor renk ile harikalar yaratabilirsiniz. Bu ranzaların sadece yatak ve perdeleri değil demirleri de mor.

Eşsiz Bir Dekor

yatak-odalarinda-mor-renk-tercihi-6

Kendinizi içinden çıkmak istemeyeceğiniz bir yatak odasında bulmak istiyorsanız bu görselimizden ilham alabilirsiniz. Mor rengin değişik tonlarının yanı sıra beyaz da ağırlıklı olarak tercih edilmiş.

Çocuk Odasında Mor Dokunuş

yatak-odalarinda-mor-renk-tercihi-7

Birbirinden güzel renk ve desenlerde dekore edilmiş böyle bir çocuk odası çocuklarınız için adeta cennetten bir köşe olmayı başaracaktır.

Görkemli Yatak Odası

yatak-odalarinda-mor-renk-tercihi-8

Görkemli dekorasyonlardan hoşlanıyorsanız ve bunu yatak odanıza da taşımak istiyorsanız bu tür bir dekorasyon tam size göre. Muhteşem tavan dekoru da eminiz dikkatinizi çekmiştir.

Mor ve Lamenin Buluşması

yatak-odalarinda-mor-renk-tercihi-9

Şaşaalı dekorlar bana göre diyorsanız mor ve lamenin birleşimi olan bu yatak odası ilk tercihiniz olmalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir